Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
ULTIMATE
WORLD
DIAMOND
BUSINESS
REAL
Profesyonel Çözümler
REAL
14.500 ₺ 13.000 ₺
Yıllık Kiralama Bedeli
5.000 ₺
Özel tasarımınız ile profesyoneller dünyasında yerinizi alın.
BUSINESS
23.500 ₺ 21.000 ₺
Yıllık Kiralama Bedeli
8.000 ₺
Profesyonel bir alt yapı güçlü entegrasyon ister
DIAMOND
33.000 ₺ 30.000 ₺
Yıllık Kiralama Bedeli
8.000 ₺
Size özel destek uzmanınız ile detaylara hakim olun
WORLD
39.000 ₺ 35.000 ₺
Yıllık Kiralama Bedeli
9.500 ₺
Sınır tanımadan dünyanın her yerine satış yapın
ULTIMATE
70.000 ₺ 63.000 ₺
Yıllık Kiralama Bedeli
20.000 ₺
Zaman dursun, siz durmayın...
ULTIMATE
WORLD
DIAMOND
BUSINESS
REAL
Responsive Arayüz Tasarımı ve Uygulama
Tasarım sitenin kimliğidir, unutulmamak için özgün olun!
Tamamen sanal mağazanıza özel yapılmış bir tasarım ile benzer sitelerden farklılaşabilir, satış yapılan ürün kategorisine göre, siteden alışveriş yapan müşterinin alışkanlıklarına göre en uygun tasarımla müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.
 
Responsive tasarımlar ile, müşterinin hem masaüstü erişiminde hem de akıllı telefon ve tabletlerden erişimlerinde sayfa şekillenerek uygun formatta görünmektedir.
 
Ana sayfa, ürünlerin göründüğü kategori sayfası, ürün detayının açıldığı sayfa ve diğer tüm sayfalarda sitenin üst kısmı ve alt kısmı size özel olarak tasarlanmakta, sizin onayınız sonrası e-ticaret sitenize uygulanmaktadır.
Onlarca popüler markanın tasarımları T-Soft creative ekibi tarafından tasarlanmakta ve kullanılmaktadır.
ERP Entegrasyonu
Muhasebe programları ile tam entegrasyon, sanal mağaza için can suyudur!
Bir e-ticaret projesinin günlük alınan sipariş sayısı 30 üzerinde ise, stok takibinden, faturalamaya, muhasebe işlemlerinden, iş takibine kadar bir çok konuda işleri manuel yürütmek iş yükünü çok artırmakta, hata potansiyelini artırmakta ve projenin sürdürülebilirliğini tehlikeye atmaktadır.
 
Ticari yazılım entegrasyonları ile, ticari yazılım üzerinde açılan ürünler sanal mağazaya otomatik aktarılmakta, ürün stok ve fiyat bilgisi otomatik güncellenmekte, oluşan siparişlerin ticari yazılıma aktarılması, üyelerin cari kart olarak açılması ve tahsilatların aktarılması sağlanmaktadır.
 
Tüm başarılı projelerin ortak özelliği otomasyonu sağlamış olmalarıdır. Başarısız olan ve kapanmak zorunda olan projeler içinde otomasyon sağlanmamış olması en büyük eksiklik olarak göze çarpmaktadır. Sistemli çalışmayan projelerde personel değişimleri çok fazla olmakta, operasyonel süreçler çalışanları çok yormaktadır.
Çoklu Dil Çözümü
İç pazarda acımasız rekabet etmek mi? Ne gerek var ki. Tutmayın kendinizi, T-Soft arkanızda!
Lojistik şirketleri nereye ulaşıyorsa, siz de oralara kadar satış yapabilirsiniz. Türkiye'nin eİhracat öncüsü T-Soft, yazılımsal gereksinimlerden, global lojistik entegrasyonlara, global ödeme entegrasyonlarından, bilgilendirici etkinliklere kadar aktif olarak hizmet vermektedir.
 
2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefinin en önemli aktörlerinden birisi T-Soft alt yapısı ile hizmet veren projeler olacaktır.
Siz de bu güç birliğine katılın, Türk ürünlerini dünyaya satın, biz alt yapımızla övünelim, siz sağladığınız döviz girdisi ile.
 
Bu mücadele, sadece para kazanmak mücadelesi değildir. Bir milletin özgürlük mücadelesidir. Ertelemeyin, ilgisiz kalmayın, durmayın, biz her zaman yanınızdayız!
Mobil Uygulamalar
Masaüstü cihazlardan başlayan alışveriş deneyimi bugün cebimizde. Mobil, bir son değil, yeni bir başlangıç!
Alışveriş yapmak gerektiğini not defterine yazarak, bilgisayar başına geçtiğine tamamlama kültürü bir zamanlar vardı çünkü daha fazlası yoktu.
 
Akıllı telefonlar ve mobil uygulamalar ile internet alışverişinde yeni bir dönem başladı. Akıllı saatlerden, Apple Tv gibi ürünlere kadar, ihtiyaç olduğu anda alışverişi tamamlamayı sağlayan en yakın imkan nerede ise tercih o yönde oluyor artık.
 
Mobil ziyaretlerin %70'e yaklaştığı günümüzde, mobili görmemek, tam anlamıyla ticari intihar olarak değerlendirilebilir.
 
T-Soft, mobil işletim sistemlerinin kendi doğal yazılım ortamlarında geliştirdiği uygulamalar ile hizmet verdiği projelere değer üstüne değer katmaya devam ediyor.
Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Müşteri davet bekler, doğru zamanda, doğru yerde davete icabet kaçınılmazdır!
Teknoloji her alanda o kadar hızlı değişiyor ki, uzmanlar ancak bir konuda gelişmeleri takip edebilmeyi başarabiliyorlar.
 
Dijital pazarlama bu alanların başında geliyor, Facebook, Google, Instagram, Twitter gibi mecaların kendilerine özel reklam mecraları olmakta ve günden güne yeni özelliklerde zenginleşiyor. Google merchant center, (ürün reklamları), remarketing, retargeting, vb. ay geçmiyor ki, yeni bir kavram ortaya çıkmasın ve bu kavram beraberinde fırsatları getirmesin.
 
Dijital pazarlama analistlerimiz müşterilerimizin sitelerini analiz ederek, ihtiyaçları olan reklam bütçesini belirlemekte, uygun mecralara karar vermekte ve reklamların yönetilmesini sağlamaktadır.
 
Sosyal medya yönetiminden, içerik çözümlerine kadar hizmet verdiğimiz projelere değer katmakta, karlılıklarını artırmak için destek sağlamaktayız.
Gelişmiş Destek Hizmeti
Özel destek uzmanınız ile birebir çalışmak istemez misiniz?
Her gün onbinlerce ziyaretçiye hizmet verirken, sorunlarınızı, merak ettiklerinizi, öğrenmek istediklerinizi, çağrı merkezinde her aramaya yeni tanıştığınız bir uzmanımız ile görüşebilirsiniz elbette.
 
Daha fazlasını isteyenler için, T-Soft plaza'da uzmanı ile özel toplantı yaparak fikir alışverişinde bulunmak, uzak masaüstü bağlantısı ile özel eğitim almak, hep aynı uzmanla görüşerek, projenizi ve sizi çok iyi tanıyor olmasının avantajlarını yaşamak paha biçilemez.
 
Yazılım ile ilgili tüm yenilikleri sizin adınıza takip eden, kullanabileceğiniz bir teknoloji olduğunda onayınızla uygulayan ve sizi bilgilendiren, detaylı bilgi gerektiren konularda sizin adınıza işlemleri gerçekleştirerek, hata yapmanızın önüne geçen, her günün bir saatini size ayıran gelişmiş destek uzmanınızla çalışmanın mutluluğunu yaşayın.
Lojistik Entegrasyonları
Sipariş verene zamanında ulaşmayan veya ulaşamayan her sipariş saatli bomba gibidir!
Müşteriler sepete ürün atana kadar çok rahat davranırlar. Satın alma kararını verirken ilk ter damlası akar, sipariş verdikten ürünü teslim alana kadar geçen süre ise, geçmeyen zaman gibidir.
 
Bir yandan, bilmediği ve görmediği birine ödeme yapan, diğer yandan aldığı ürüne bir an önce kavuşmak isteyen müşteri çok sabırsızdır. Sevkiyat süreci ise, otomasyona tabi olmadığında büyük mağduriyetlere sebep olabilmektedir. Siparişin hatasız olarak kargo şirketine aktarılması, paket müşteriye teslim edilene kadar müşterinin farklı kanallardan otomasyon sayesinde bilgi sahibi olmasının sağlanması çok değerlidir.
 
Çağrı merkezinin sıkışması, müşteri maillerinin artması, iletişim formlarının mesajla birikmesinin önüne geçmek için lojistik süreçleri otomasyonla entegre hale getirmek şart olmakta.
10 farklı yerli ve global lojistik şirketi ile tam entegrasyon imkanı T-Soft eticaret ile hizmetinizde.
Size Özel Çözümler
Küçük sınırlar sizi rahatsız ediyorsa, beklentinize uygun çözümler geliştirelim. Sınırları genişletelim, parmakla gösterilen e-ticaret siteleri arasında yerinizi almanızı sağlayalım. T-Soft’un 15 yıllık birikimi sizin projenizde yeniden hayat bulsun. T-Soft’un liderler kulübünde sizin de bir yeriniz olduğunu düşünüyorsanız, kapımız sonuna kadar açık. Enerjinizi ve imkanlarınızı T-Soft’un kattığı güçle yoğuralım, yeni bir lider daha sektörde yerini alsın.
T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية