E-Ticaret Ödeme Entegrasyonları - Güvenli ve Hızlı Ödemeler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ödeme Sistemleri Entegrasyonları

T-Soft’un güvenilir iş ortakları ile sunduğu ödeme sistemi entegrasyonları sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz.

payment system header
Entegre Olduğumuz Ödeme Sistemleri

T-Soft olarak önceliğimiz, müşterilerimizin son teknoloji ve kaliteli altyapıların ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlamak!

T-Soft’un entegre olduğu ödeme sistemleri, hizmet kalitesi ve ödemelerin müşterilere zamanında aktarılması gibi konularda başarılıdır. Müşterilerimiz, ekosistemimizdeki ödeme entegrasyonu seçenekleri ile işlerini güvenle yönetebilir.

Alternatif Ödeme Sistemleri
Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme

T-Soft’un gelişmiş e-ticaret altyapısı ile müşterilerinize kapıda ödeme seçeneğini sunarak sipariş alabilirsiniz. Lojistik entegrasyonlarımız sayesinde kapıda ödeme bilgisi, kredi kartı veya nakit seçenekleri gibi tercihleriniz; lojistik firmalarına otomatik olarak iletilir.

Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde en fazla karşılaşılan sorun, gerçek olmayan aldatıcı siparişlerdir. Bu problemin aşılabilmesi için kapıda ödeme SMS onayı geliştirilmiştir. Müşteri siparişini tamamlamak istediğinde ancak mobil cihazına gelen doğrulama kodunun sisteme girilmesiyle sipariş tamamlanır. Kapıda ödeme sırasında doğrulama yapan müşteri, onaylı müşteriler statüsüne alınır ve sonraki alışverişlerinde SMS onayı istenmez.

Havale ile Ödeme
Havale ile Ödeme

T-Soft’un kapsamlı e-ticaret altyapısı ile müşterilerinize banka havalesi seçeneğini sunarak sipariş alabilirsiniz. Yönetici panelinde tanımlanmış olan banka hesaplarını, müşteriler alışveriş esnasında görebilir.

Banka havalesi ile siparişi tamamlama aşamasında, gerçek dışı siparişleri engellemek için tercihe bağlı olarak SMS onaylı sipariş alabilme özelliği bulunur. Müşteri siparişini tamamlamak istediğinde ancak mobil cihazına gelen doğrulama kodunun sisteme girilmesiyle sipariş tamamlanır. Banka havalesi yöntemiyle verilen siparişin ödemesi yapıldığında sanal mağazadaki havale bildirimi bölümüne bilgi aktarılır. Bu sayede girilen bilgiler yöneticinin dikkatine sunularak gerekli kontrollerin gerçekleşmesi sağlanır.

Parçalı Ödeme
Parçalı Ödeme

T-Soft, müşterilerin kredi kartlarının yetmediği gerekçesiyle sipariş aşamasına sonlandıramamalarına karşılık müşterinin alacak ve borçlarının yönetildiği bir cari hareket yapısıyla çalışır. Cari Hesaptan Ödeme seçeneği sayesinde sipariş verme aşaması borç hareketi ile sonlanır, müşteri sonrasında E-Tahsilat yapısını kullanarak hesabına farklı kartlardan bakiye yükleyebilir:

Bu özellik, müşterilerinizin ilk olarak kredi kartından kısmi bir ödeme yapmasına, sonrasında ise farklı bir kredi kartını kullanarak ödeme yapmasına olanak tanır. Cari Hesaptan Ödeme eklentisinin adı istenildiği zaman değiştirilebilir, Müşteri Kredi Limiti yapısı sayesinde belirlenen limit kadar sipariş alınması sağlanabilir.

E-Tahsilat
E-Tahsilat

Bayi kanalına yönelik projeler başta olmak üzere ürün satışı sonrasında gerçekleşen tahsilattan bağımsız olarak sadece para tahsilatının yapılması talep edilebilir. Firmalar, müşterilerinden veya bayilerinden alacaklarını online olarak yapmak isteyebilir. T-Soft E-Ticaret Yazılımı, bu beklentileri karşılayabilecek gelişmiş bir tahsilat çözümünü de içinde bulundurmaktadır.

Müşteri, ödeme yapma seçeneğinden ödeme tutarını belirtip kartına uygun taksit seçenekleri arasından seçim yapabilir.

Yapılan tahsilatlar müşterinin hesabına alacak olarak yazılmakta, eğer borç hareketleri de giriliyorsa müşteri bakiyesini görüntüleyebilmektedir. İsteğe bağlı olarak ERP Entegrasyonu ile yapılan tahsilatlar, sanal mağazanın muhasebe programına aktarılabilmektedir.