İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir

İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

İstatistikler e-ticaret siteleri için çok önemlidir. Geçmişe ait değerler gelecek için projeksiyon yapmaya yarar.

E ticaret sitesinde istatistikler ne kadar detaylı ve kullanışlı olursa, o kadar çok fayda sağlar.

Yeni geliştirilen rapor ile bölgesel olarak satış raporları alınabilmesi özelliği geliştirilmiştir.

Bölgesel Sipariş İstatistikleri, e-ticaret sitesi satışlarının şehirler bazında raporlanabilmesini sağlamaktadır. Sonuçlar aynı zamanda grafiksel olarak ta sunulmaktadır.

Rapor alınırken bir çok filtreleme seçeneği düşünülmüştür. İstenirse sipariş adeti olarak, istenirse sipariş tutarı, istenirse de satış karı olarak rapor alınabilmektedir.

Rapor isteğe bağlı olarak Excel formatında dışarı aktarılabilmekte ve Excel sayesinde farklı hesaplama araçları ile daha güçlü raporlar alınabilmektedir.

İstenirse, eticaret sitesindeki her bir sipariş süreci için ayrı ayrı raporlar çekilebilmektedir. Örneğin içinde bulunulan ayın siparişleri içerisinde teslim edilen ürünlerdeki karların il bazında dağılımı raporlanabilmektedir.

İstenirse eticaret sitesinin toplam sipariş tutarı üzerinden rapor alınabilmekte, tercihe bağlı olarak istenirse, KDV hariç tutar, kargohariç tutar üzerinden de rapor alınarak, sadece ürün bedel toplamları değerlendirilebilmektedir.

İstenirse bir şehirde bulunan ilçelerin ne kadar sipariş verdiği, istenirse ülkedeki şehirlerin ne kadar sipariş verdiği raporlanabilmektedir.

Rapor sonuçları, her bir ödeme seçeneği için ayrı olarak belirtilmiştir. Böylece bir şehirde bulunan siparişlerin hangi ödeme türünde yoğunlaştığı da raporlanabilmektedir.

Rapor istenirse belirli bir ay için olabilmekle beraber, bir yıla ait tüm ayların toplam satışları üzerinden de rapor alınabilmektedir.

T-Soft e-ticaret sistemi ile iş yapmak başka keyifli, işi büyütmek başka keyifli.

Yazan:
Konu: İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İl ve İlçeler Bazında Rapor Almayı Sağlayan Bölgesel Satış İstatistikleri Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
03.12.2013