T-Soft E-Ticaret İş Ortağı Olun - İş Birliği Fırsatları ve Detaylar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Birlikte Kazanalım Hiç durmadan büyüyen e-ticaret dünyasında, müşterilerimize birlikte çözüm ulaştıralım, birlikte kazanalım.

Hiç Eskimeyecek Bir Ticaret Trendi; Elektronik Ticaret

Teknoloji öyle bir hızla gelişiyor ki, etkisini göstermediği ne bir iş kolu var, ne bir iş modeli. Alışkanlıklarından vazgeçmeyenler ve yeni gelişmelere karşı mesafeli olanlar, özel hayatında da, ticari hayatında da, fırsatları kaçırmak bir yana, mevcudu koruyamamakla karşı karşıya kalmaktadır.

Yüzyıllardır küçük gelişmeler ile devam eden "Ticaret", son on yıl içerisinde teknolojinin dokunuşu ile "Elektronik Ticaret" olarak evrimleşmiştir. Elektronik ticaret, sınırları ortadan kaldırmakta, sipariş verme, ürün sevkiyatı, ödeme süreçlerini değiştirmektedir. Bu değişimi yakalayanlar için yepyeni gelir kapıları açılmaktadır.

İhtiyaç fazlası çok sayıda hizmet verenin olduğu ve çoğu işletmenin faaliyetlerini durdurmak üzere olduğu bir iş kolunda bile, aynı işi e-ticaret ile yapan yeni bir işletme faaliyet göstermeye başlayıp mevcut rakiplerine göre çok daha fazla gelir elde edebilmektedir. İşte böyle bir iş modelini ticari işletmeler ile buluşturmak ve onlara çözüm ulaştırmak da günden güne gelişen iş kollarından bir tanesi olmaktadır.

T-Soft e-ticaret çözümlerini bulunduğunuz coğrafyada potansiyel müşteriler ile buluşturmak ve bu çözüme ilave hizmetler sunarak yüksek gelir elde edebilirsiniz.

e-ticaret
e-ticaret
En İyiyi Sunmanın Rahatlığı

Bir iş alanı varmı ki, o iş kolunda hizmet verenler arasında rekabet olmasın. Rakipler ne kadar güçlü ise, müşteri kazanmak o kadar güçleşmekte, daha çok efor, daha az gelir olarak sonuçlanmaktadır. Halbuki her bir müşteri görüşmesi için gerekli zamandan, müşteriye ulaşmak için gerekli pazarlama giderlerine, kazanılamayan her bir müşteri büyük bir kayıp olarak sonuçlanmaktadır.

Herkes ister ki, sunduğum hizmete güveneyim, ona öyle bir inanayım ki, müşterime de o inanç ile anlatayım. Ürünüm en iyi olsun, alternatiflerinden kat kat iyi olsun. Ben daha müşterime anlatırken müşterim elimden kaparcasına ona sahip olmak istesin.

İşte böyle bir ürünü müşterilerinize ulaştırma ve küçüğünden büyüğüne her ölçekteki müşterinize en iyiyi sunma rahatlığı ve özgüveni ile imkanı T-Soft e-ticaret çözümlerinde!

Müşterilerinize Sizi Mahcup Etmeyecek Güçlü Bir Ekip

Kimileri için satış bir sonuç, kimileri için bir başlangıç anlayışıdır. Satış yaparak bir ticari birlikteliği başlatır, daha çok hizmet üretir, daha çok kazandırır, hizmetlerimizi çeşitlendirerek artırmaya devam ederiz.

Satış yaparak bir başlangıç gerçekleştirebilmek için, ürünün arkasındaki ekibe güvenmeye, o ürünün sürekli geliştirildiğine inanmaya, ürünün kullandırılabilmesi için hizmet veren ekibin gücünü muhafaza ettiğini bilmeye ihtiyacımız var. T-Soft iki farklı üniversitemizin yerleşkesi içerisinde bulunan Teknopark'ta 50+ (2018 mayıs itibari ile) Ar-Ge personeli ile teknolojisini geliştirmeye, 20+ destek ekibi ile ürün desteğini müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

T-Soft çözümlerini müşterileriniz ile buluşturduğunuzda, her yeni günde bu teknolojinin geliştiğinden, bu çözümlerin müşterilerinize iyi bir şekilde anlatıldığından emin olabilir, müşterinizin memnuniyeti ile, size başka müşteriler kazandırmaya vesile olmasının mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

e-ticaret
e-ticaret
Birbirinden Değerli Markalar İle Tanışma Ve Hizmet Üretme Fırsatı

T-Soft, yerli ve global markalardan oluşan yüzlerce büyük işletmeye hizmet vermekte ve bu markaların sayısını her geçen gün artırmaktadır. Bu kadar çok markanın aynı tedarikçiden hizmet aldığı örnekler çok az gösterilebilir. Güçlü teknoloji, iyi hizmet bu harika tabloyu ortaya çıkarmaktadır.

T-Soft'un referansları arasında olan büyük şirketler bir çok farklı alanda hizmet gereksinimi duymakta ve çok sayıda tedarikçiden hizmet almaktadır. E-ticaret yazılımı olarak T-Soft'u kullanan bir marka, arama motoru optimizasyonu, ürün fotoğrafları çekimi, internet reklamcılığı, performans pazarlama, ürün bilgisi girilmesi, blok-ürün içeriği yazdırma, ürün mankenliği, bilgisayar sistemi hizmetleri, grafik tasarım, arayüz kodlama, muhasebe programı kullanımı, matbaacılık hizmetleri, katalog broşür tasarımı, mali müşavirlik, marka-patent hizmetleri, sosyal medya yönetimi gibi bir çok alanda değişik tedarikçilerden hizmet almaktadırlar.

T-Soft, müşterileri ile güçlü bir ticari bağ kurmakta ve müşteri sadakatini zirvede tutmaktadır. T-Soft iş ortakları, normal şartlarda randevu almanın, kendini ifade etmenin çok zor olduğu bu büyük markalar ile T-Soft referansı sayesinde görüşebilmekte ve onlar ile uzmanlıklarının olduğu diğer alanlarda çalışabilmektedirler.

T-Soft İş Ortağı olun ve T-Soft referansı olan en büyük markalar sizin de ortak referansınız olsun.

Geniş Ürün Gamı İle Müşterilere Çok Yönlü Hizmet Verebilme İmkanı

Yeni bir müşteriye ulaşmak çok pahalıdır. Satışı yapılan ürün ne kadar az ise beklenti ve çözüm örtüşmesi ihtimali o kadar azalmaktadır. T-Soft grup markaları ile 20'nin üzerinde ürün üzerinden müşterilerine çözüm üretmekte, iş ortakları kanalı ile bu çözümleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

Zengin ürün imkanları, T-Soft iş ortakları için daha çok ticaret imkanı ve gelir fırsatı ortaya çıkarmaktadır. Bir ticari işletme için sadece tek bir ürüne dair faaliyette bulunarak gelir elde etme, çoğu zaman yeterli olamamaktadır. Ofis kirasından, sekreteryasına, mali müşavirinden, elektrik masrafına kadar giderler altında ezilen işletmeler için ürün çeşitliği çok fazla önem arz etmektedir.

T-Soft iş ortağı olarak, bir çok faaliyet arasında e-ticaret çözümü ile ilgilenmek yerine, T-Soft grup markalarını müşteriler ile buluşturarak, e-ticareti merkeze alarak yüksek gelir elde etmek mümkündür.

e-ticaret
e-ticaret
Katma Değerli Çözümler İle Yüksek Gelir Fırsatı

Ticari değeri düşük bir üründen alınan yüksek gelir marjı ile değeri yüksek bir üründen alınan nispeten düşük gelir marjını kıyasladığınızda katma değerli bir ürün her zaman daha çok kazandıracaktır.

Size yüzde 70 marj ile gelir imkanı sunan bir ürün 1.000 TL'ye satılıyorsa, elde ettiğiniz gelir 300 TL olacaktır. Yüzde 10 marj ile 100.000 TL'ye sattığınız bir ürünün ise getirisi 10.000 TL olmaktadır. 1.000 TL'ye satışını yapmayı planladığınız ürün size fayda getirmediği gibi, müşterinizi de memnun bırakmayacak, size yeni müşteriler yönlendireceğine, o az verdiği parayı heba etmesine sebep olduğunuz için size bunun hesabını soracaktır.

T-Soft popülist yaklaşımlar yerine, değer ortaya çıkarmaya odaklanmıştır, ürünü değerinde satmakta, elde ettiği gelirler ile, üretime ve teknolojiye yatırım yapmaktadır. T-Soft'un katma değerli çözümleri ile gerçekten iş yapmak isteyenlere satış yapabilir, yaptığınız satıştan yüksek gelir elde edebilir, müşterinizin günden güne işini geliştirdiğini gözlemleyebilir, o mutlu oldukça siz motive olursunuz.

T-Soft teknolojisini müşterileriniz ile buluşturun, az sayıda müşteriden yüksek gelir elde edin, vaktinizi ve enerjinizi mevcut müşterilerinizin işini geliştirmeye katkıda bulunarak ve yeni müşterilere ulaşarak değerlendirin.

En Yeni Teknolojileri, İlk Sunmanın Avantajı

Bir ürünü veya hizmetin satışını yapan ne kadar çok işletme var ise, o ürünü satmak da o kadar zordur. Yeni teknoloji, kullananlar için daha çok gelir elde etme fırsatı demektir. İşletmeler, yeni teknolojileri kullanarak rakiplerinden farklılaşmak isteyeceklerdir.

Yeni bir teknolojiyi üretmek için ise bir fikirden çok fazlasına ihtiyaç vardır. Güçlü bir ekip, uzun yıllara dayanan tecrübe, belirli alanlarda konsantre çalışmanın ortaya çıkarttığı değer çok önemlidir. Kısaca araştırma ve geliştirme faaliyetleri olarak adlandırılan bu çalışmalar, anlık bir gelişme değil, bir yaşam biçiminin sonucudur.

T-Soft çoğu zaman en yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturan ilk hizmet sağlayıcı olmaktadır. İşte bu güç, iş ortaklarımızın en değerli fırsatlarından birisi haline gelmektedir. Yeniyi, en yeniyi müşterileriniz ile buluşturmak isterseniz bu ailede olmalısınız.

e-ticaret
e-ticaret
Kendi Yetenekleriniz İle Yazılımı Zenginleştirebilme İmkanı

T-Soft, fazlasını isteyenler için çalışma ortamı gibidir. T-Soft iş ortakları sadece bir ürünü satmak ile yetinmez, üzerine bir şeyler koyar ve ürünü zenginleştirir. Web Servisleri kullanarak harici yazılımlar geliştirir ve e-ticaret yazılımı ile ilişkisini kurar. Yazılımın arayüz kodlama esnekliği sayesinde, görsel tasarım harikaları meydana getirir. Kullanıcı deneyimini en üst noktalara taşıyacak müşteriye özel geliştirmeler yapar.

T-Soft e-ticaret yazılımında yapılabileceklerin sınırı yoktur, bu imkanları müşteriye anlatmak, arzu eden müşterilere özel çalışmalar yaparak değer oluşturmak ve bu değerin karşılığını da müşterilerin memnun bir şekilde vermesi T-Soft çözümlerinde mümkündür.

Bir ürüne hiç katkı sağlayamamak sadece üreticiden müşteriye ulaştırmak T-Soft iş ortaklarını tatmin etmez. T-Soft iş ortağı, T-Soft ruhunu taşır. Katma değer yaratır. Müşterisine kazandırır, kendi de kazanır.

T-Soft projelerinde sıra dışı bir çok proje görmek mümkündür. Bu çalışmalardan çoğu zaman T-Soft genel merkezin haberi bile olmamaktadır. T-Soft çözüm ortaklarının müşterileri için yaptığı bu çalışmalar, T-Soft'un kulaktan kulağa aktarılarak ünlenmesinde çok katkı sağlamaktadır.

Başvuru Formu

Birlikte değer yaratmak için, var olduğumuz sürece övünç duyacağımız eserler ortaya çıkarmak için, taşın altına birlikte koyalım ellerimizi