Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
HAKKIMIZDA
BİZ KİMİZ?

Tekrom Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu.
Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 18 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2020 sonu itibariyle 194 bordrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.
Yıldız Teknik Üniversitesi TEKNOPARK
AR-GE OFİSLERİMİZ İstanbul Topkapı’da genel merkezimizde operasyonel hizmetlerimizi devam ettirirken, sadece teknoloji geliştirmeye odaklanan ve dış temastan arınarak, konsantre bir şekilde teknoloji geliştirmek üzere kurulan Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı Ar-Ge merkezimiz 24 mühendisimiz ile hizmettedir. Anadolu’nun kabına sığmayan gençlerinin enerjilerini değerlendirmek ve Anadolu’nun kalkınması için taşın altına elini koyan şirketimiz K.Maraş Sütçü İmam Üni. Teknokent’i içerisinde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün 90 mühendisimiz de bu ofisimizde çalışmaktadır.
K.Maraş Sütçü İmam Üniversitesi TEKNOKENT
VERİ MADENCİLİĞİ

Her yeni ürün, önceki üretilmiş ürünlerdeki özelliklere sahip olmak zorundadır. Birçok ürün bu sarmaldan çıkamaz ve yaşam döngüsü boyunca hep daha önceki üretilmiş ürünlerin özelliklerini takip eder. Türkiye gibi, e-ticaret teknolojilerine 10 yıl geç merhaba diyen ülkeler için, bu sorun daha büyüktür. T-Soft imkanlarının artmasına paralel olarak, Ar-Ge birimini hayata geçirmiş ve bir taraftan geriden gelirken, diğer yandan en yeni teknolojilerin Ar-Ge çalışmalarını aralıksız devam ettirmiştir. İki konu bunların en önceliklerindendir; BigData ve DataMining. 2011 yılından itibaren bu iki konu üzerine odaklanan ar-ge faaliyetlerimiz TÜBİTAK – TEYDEB desteği ile ülkemizin alanında en uzman akademisyenlerinin danışmanlığında sürdürülmüştür.

Bugün en büyük şirketlerin odaklandığı bu konu, T-Soft’un uzun yıllar geliştirdiği ve temellerini üzerine bina ettiği bir mimari olmaktadır.

Yarının teknolojisi için T-Soft bugünden hazır!
Hiç Durmadan Büyüyoruz

Ekonomik anlamda dalgalanmaların sıkça yaşandığı ülkemizde, ticari işletmeler de payına düşeni almaktadır. T-Soft kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak büyümesini sürdürmüş, iyi hizmet üreterek, teknoloji geliştirerek, zorlu dönemlerden büyüyerek çıkmıştır.

Deloitte tarafından düzenlenen ve en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Fast50 arasında 2019-2013 yılları arasında 6 kere yer almıştır. Yine Bilişim 500 içerisinde istikrarlı olarak her sene sırasını yükseltmeye 9 yıldır devam etmektedir.
T-SOFT INC.
BAŞARI, İLK BAŞLAYANLARIN DEĞİL, İNANÇLA ÇALIŞANLARIN ELİNDEDİR

E-ticaret ile daha gelişmiş ülkelerden 10 yıl sonra tanışan Türkiye, dinamik, azimli ve çalışkan mühendisleri ile, aradaki farkı hızlı kapatmıştır. Türk yazılım sektöründe bu konuda örnek olmayı amaçlayan T-Soft, iç pazarda lider olmakla yetinmemiş, yazılımın kalbinin attığı noktaya, silikon vadisine uzanmıştır. 2015 yılı sonlarında alt yapı çalışmalarına başlanmış , 2016 yılı başlarında T-SOFT INC olarak şirketleşmiş ve global pazara yönelik ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Farklı segmentlerdeki girişimlere hitap edecek ürünler ile dünya e-ticaret pazarında pay almak üzere süreç başlatılmıştır. T-Soft e-ticaret yazılımı ile büyük ölçekli işletmeler hedeflenmekte olup, giriş seviyesinde JETTYCART e-ticaret çözümü hizmet verecektir.
E-İHRACAT

Güçlü bir ekonomi için, dışa bağımlılığın azalması, ülkenin mali açıdan güçlü olması gerekmektedir. Çözüm imkanı olan her işletmenin ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlamasıdır. Girişimcilerin çok uzak olduğu bu konuyu anlatmak, onları bilinçlendirmek, teknik süreçleri kolaylaştırmak için e-ihracat seferberliğini başlatarak, etkinlikler ile pekiştirmekte, eğitimlerle hayata geçirmekteyiz.

Bu konuda çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız ile, tahsilattan sevkiyata, tüm ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar her detay düşünülmüş ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerimizin ihracat yapabilmelerine imkan sağlanmıştır.

“Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken” Kazansın sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Gelecek nesillerimizin, bağımsız bir ülkede, huzur içinde yaşayabilmeleri için, yaşadığımız müddetçe bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz.
SOSYAL SORUMLULUK

E-ticaret’in yaygınlaşması, kayıt dışı ticaretten, istihdam imkanlarına kadar büyük önem arz etmektedir. E-ticaret pazarının lideri olarak pazarı büyütmek noktasında, 2013 ve 2014 yıllarında Aç Kanatlarını Türkiye projesi ile 30 farklı şehirde milyonlar ile buluştuk, e-ticareti anlattık, 8 şehrimizde ticaret odalarında girişimcilere konferans verdik. 3 Sene üst üste Cebit Bilişim Eurasia’ya katıldık, her yıl düzenli olarak farklı fuarlarda stant açarak geniş kitleler ile e-ticareti konuşmaktayız.

T-Soft olarak, e-ticaret sektöründen kazanç sağlarken, sosyal sorumluluğumuzu unutmamız mümkün değildi. Günü geçirmenin değil, geleceği yaşatmanın kaygısıyla, teknoloji ile e-ticaret ile şirketleri buluşturmak, iç pazarda tecrübe edinmelerini sağlayarak, e-ticaret ile dünyaya açılmalarını sağlamak vazifemiz;
Her girişimin, dünyanın her yerine, kendini tanıtabilme imkanı olduğunu ve tüm tecrübemizi aktarmaya hazır olduğumuzu anlatmak derdimiz…
EĞİTİME YARDIM

E-ticaret sektörünün büyümesini yavaşlatan en büyük faktör, birçok sektörde olduğu gibi nitelikli iş gücüdür. Memnuniyetsiz müşterilerin büyük bir kısmı bu sebepten oluşmaktadır. Yine e-ticaret yapmaktan vazgeçen girişimcilerin de en büyük probleminin aynı olduğu görülmektedir.
T-Soft, bu konuda sorumluluk alarak, T-Soft Plaza’da hizmet veren E-Ticaret Akademi ve Bumerang Akademi’yi kurmuştur. Akademimiz, farklı kategorilerde eğitimler vererek, hem müşterilerimizin istihdam sorununu çözmeye yönelik faaliyetlerde bulunmakta, hem de mevcut çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi seviyesini yükseltecek eğitimler vermektedir. E-Ticaret Akademi bünyesinde, genel e-ticaret, e-ticaret hukuku, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, yazılım teknolojileri, T-Soft panel kullanımı gibi konularda eğitimler verilmektedir.
%100 YERLİ

T-Soft eticaret yazılımı, 2003 yılından bu yana tamamen özgün olarak geliştirilmektedir. Hiçbir yazılım temel alarak geliştirilmemiş, hiçbir yazılımdan esinlenme olmamıştır.Yıldız Teknik Üni. Teknoparkı ve KSÜ Teknokenti içerisinde 2 ayrı teknoloji geliştirme bölgesinde, 40 kişilik bir Ar-Ge kadrosu ile dünyanın en son yazılım teknolojileri kullanılarak yazılımlarımız geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret, Tübitak Teydeb projesi olarak, tamamen bilimsel temellere dayandırılarak geliştirilmiş, alanında uluslararası başarıları olan akademisyenlerimizin rehberliğinde günlük kaygılar ile değil, Dünya e-ticaret pazarlarının en tercih edilen ürünü olmaya namzet bir vizyonda geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret yazılımı, özgün olarak geliştirildiği için, günden güne yeni özellikler ile zenginleşmekte, bu özellikler, e-ticaret girişimlerinden gelen geri bildirimler değerlendirilerek yapılmaktadır. Yazılım hazır kodlar kullanılmadığı için, hiç bir sınırlandırmaya bağlı değildir. T-Soft e-ticaret odaklı bir yazılım şirketi olduğu için, ülkemizde sektör adına bir bilgi hazinesini barındırmaktadır. 15 yıla aşkın süredir, binlerce e-ticaret girişimine hizmet vermenin getirdiği bilgi birikimi, e-ticaret yazılımının derinleşmesine ve zenginleşmesine imkan vermiştir.
Referanslarımız Gururumuzdur

Eskiler “Ayinesi iştir kişinin, söze bakılmaz!” demişler. Herkes kendi penceresinden bir konuya baktığı için, hizmet veren için doğru, hizmet alan açısından yanlış olabilmektedir. Özellikle hızlı gelişen sektörlerde, evrensel doğrular oluşmadığı için, ürünlerin sahip olması gereken özellikler belirlenmediği için hizmet alanlar ile hizmet verenler aynı dili konuşamamaktadır. Diğer yandan aynı problem yeni sektörlerde bir denetim mekanizmasının da oluşamamasından kaynaklı olarak, var olduğu söylenen ürün veya hizmetlerinin aslında bir yanıltmaca, bir kelime oyunu olabilmesi gibi durumların da sıklıkla oluşabilmesine sebep olmaktadır.

Bu veya benzeri sorunların sadece tek bir çözümü vardır; “müşteri deneyimi” Müşteriler kendilerine ne taahhüt edildiğini, sonrasında ne ile karşılaştıklarını en doğru anlatacak yegane kişi veya işletmelerdir. Hizmet verilen şirketlerin kullanım ölçeği ne kadar büyükse, ürünün başarısı o denli büyük olacaktır.

Hizmet alan müşteri adaylarının, önceliklerinin sadece fiyat olması, başka müşteri deneyimlerini göz ardı etmeleri, sektör standartlarının oluşmamasına sebep olmakta, fiyat düşürme hedefi, ürün kalitesini sürekli aşağı çekmektedir. E-ticaret yazılım sektörü bu konuda en büyük zarar gören sektörlerdendir.

T-Soft e-ticaret hiçbir zaman ucuz hizmet pazarında bir yarışta olmamış, ürününü hiçbir zaman ucuza satmaya çalışmamış, hiçbir zaman ürün kalitesini ikinci plana itmemiştir. Global hedefleri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmiş, ürünü pazarın en pahalı ürünü olmasına rağmen, sektörün teveccühünü kazanmış ve binlerce büyük işletmeye hizmet verir hale gelmiştir.

T-Soft e-ticaret kullanıcılarının ciddi bir oranda T-Soft’u tercihi, öncesinde başka bir yazılım kullandıktan sonra olmuştur. İlk başta fiyat vb. farklı öncelikler ile başlayan e-ticaret deneyimi, birgün keskin bir karar verme mecburiyeti haline gelmiş, “Ya tamam ya da T-Soft ile devam” noktasında tercihlerini T-Soft’tan yana kullanmışlardır. İyi bir yazılım soğuk havada bir kıyafet, yola çıkarken bir taşıyacak bir araç, yağmurda bir şemsiye kullanmak gibidir. Olmak zorunda değildir, ama sahip olmadan da başarmak çok çok zordur.

T-Soft Teknolojisi ve hizmet kalitesi bir çok global markanın Türkiye operasyonlarında e-ticaret yazılım tercihi olarak T-Soft'u tercih etmelerini sağlamıştır.

Türkiye'nin en büyük holdingleri grup şirketlerinde e-Ticaret yazılımı olarak T-Soft'u tercih etmektediler.
> T-Soft'u tercih eden holdingler ve grup şirketlerini incelemek için Tıklayınız

Alışveriş merkezlerinde yer alan birçok marka yıllardır T-Soft e-ticaret ürünlerini kullanmaya devam etmektedir.

> Tüm Referanslarımıza ulaşmak için Tıklayınız
> Müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sohbetlerimizi izlemek için Tıklayınız
Arnica
Toshiba Klima
Arzum
Miele
Sunny
Fakir
Philips
Delonghi
Kenwood
Braun
Simfer
Fantom
Viomi
Nilco
Next Nextstar
Ufo
Raks
CityMate
Xiomi Mi
Erkek Giyim Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
DS Damat Erkek Giyim
Hatemoğlu Erkek Giyim
Sarar Erkek Giyim
Hemington Erkek Giyim
Lufian Erkek Giyim
Damat & Tween Erkek Giyim
Wessi Erkek Giyim
Theorie
Piserro
Casador
Ayakkabı Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
Jump
Nevzat Onay
Hotiç
Matmazel
Ceyo
Slazenger
Scooter
Fitbas
Guard Deri
Finspor
hooopstore
Unisex Giyim  Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
Tommy Life
Loft
Exxe Selection
Kappa
Mizuno
Bursa Spor Kulübü
Bilcee
Ecko UnLtf
Xint
Dogo
Bayan Giyim Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
Gizia
Oleg Cassini
Sementa
Knitss
Vitrin
Manuka
Mizalle
He-Qa
Femina Büyük Moda
Eyyo
Reyon Giyim
Eşarp, Şal, Şapka Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
Aker
Levidor
İç Giyim  Kategorisi Popüler Marka Referanslarımız
Ayyıldız Mayo
Şahinler Giyim
Rolypoly
Blackspade
Bross
Katiabony
Aytuğ Çorap
Arnetta
Yeni İnci İç Giyim
Loya İç Giyim
Kütahya Porselen
Korkmaz
Bernardo
Schaffer
Tantitoni
Papilla
Refikanın Mutfağı
Primanova
Brabantia
Neva Evde
Empero Endüstriyel Mutfak
Kozmetik Referanslarımız
GoldenRose
Pierre Cardin
New well
MM Group
Procsin
Aksan Kozmetik
Parfüm Mekanı
Cilt Bakım Referanslarımız
Davines
Halalles
Farouk Chi - BioSilk
Thalia
Siveno
Incia
Talı Kuruyemiş Referanslarımız
Hacı Şerif
Malatya Pazarı
Arifoğlu
Şekeroğlu
Sekerci Cafer
Tadım Kuruyemiş
Fellas
Market Ürünleri Referanslarımız
Elvan
Duvee
Başyazıcı Et Ürünleri
Beşler Sucuk
Danet
Balparmak
Çaykur
Uludağ İçecek
Bonservis Gıda
Aynes
İçim
Zeytin Zeytinyağı Referanslarımız
Komili Zeytin
Tariş
Kristal Yağ
Orkide Yağ
Komili Zeytinyağı
Ahsaf Zeytinyağı
Vievi
Juicy Olive
Restoran Referanslarımız
Mado
İmam Çağdaş
Hacı Bozan Oğulları
Dilek Pastanesi
Zennup
Seraf
Hamza Efendi
Şaşı Gurme
Pürtat Baklava
Anne Bebek Referanslarımız
Lego
E-Bebek
Gebe
Elele
NK Kids
Birlik Oyuncak
Biscuit Baby
Svava
Little Honey Bunnies
Alisa Baby
Takı Referanslarımız
Atasay
Tesbihane
Reis Kuyumculuk
İstanbul Altın Rafinerisi
Penta Silver
İndigo Takı
Yamachi Kuyumculuk
Hızlı Saat
Welch
Tesbihçi Baba
Ev Tekstili Referanslarımız
Home Sweet Home
White And Beige
İşbir Yatak
Maissonette
Visco Love
Bela Maison
Penelope
Minteks
Acar Home
Çeyiz Diyarı
Arya Home
Halı Referanslarımız
Empera
Confetti Halı
Halıca
Halı Stores
Halı Net
Koza Halı
Festival Halı
Sertex
ÇAmlıca Kitap
Kitapci
Prof Kitap
İsem Kitap
Yayınevi Referanslarımız
Yargı Yayınevşi
Tammat Yayınevi
KR Akademi
Hayrat Neşriyat
Pegem
Farklı Uzem
İndeks Kitap
Parti Ürünkleri
Parti Dünyası
Kullan at market
Parti Uzmanı
Le Mabelle
Alize
Hobitu
Diva İplik
Hobiyun
Özşanal
Wollex
Braytron
Star Akım
3 Faz
Gül Elektrik
Elektrix
Tek Teknik
Elpim
Alkanlar Elektrik
Victorinox
Grohe
Creavit
Starwood
Miniso
Astaş Juki
Evine mama
Hobi Pet
Bike And Outdoor
Derindere
Motomax
Dega Otomotiv
Kuralkan
İsotlar
Alarko Holding
Sadece Bir Yazılım Değiliz, Bir eTicaret Ekosistemiyiz

Bir yazılım şirketi ne kadar büyük olursa olsun, yapabilecekleri sınırlıdır, başarısı ile konsantrasyonu ölçüsünde olacaktır. Dünyanın başarılı projelerinin en büyük ortak özelliği, platformlarını zenginleştirecek uygulamalara imkan vermeleri ve onlarca farklı yazılımcının geliştirdiği uygulamalar ile yazılımların yapılabilirliğinin çok geniş bir çerçeveye ulaşmasıdır. T-Soft 2007 yılında ilk versiyonunu çıkardığı web servisleri ile bu kapıyı aralamış, arayüz kodlarında düzenlemeye izin vererek imkanları artırmış ve kendi uygulama marketini hazırlamıştır. Bu uygulama marketi sayesinde bir çok freelance-serbest çalışan yazılımcının da gelir elde etmesine imkan sağlanmış aynı zamanda müşterilerimizin çok farklı beklentilerinin çözüm bulması imkanına kavuşulmuştur.

5 yıl içinde hedefimiz T-Soft uygulama marketi ile 1000’den fazla ürünün müşterilerimiz ile buluşması ve bu market üzerinden 50 milyon USD’lik bir ticaret hacmine ulaşmaktır.
Müşterilerimiz Yatırım Alıyor

15 yıldır aralıksız büyüyoruz, ancak sadece T-Soft’un kendisi büyümüyor, müşterilerimiz ile birlikte büyüyoruz. Yazılımımız ve imkanları geliştikçe müşterilerimizin daha rekabetçi ticaret yapmalarına imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz rakiplerinden teknolojik olarak farklılaştıkça pazar payları daha da artıyor. Kampanya senaryolarından arama motoru optimizasyon özelliklerine kadar yeni teknolojiler çok büyük fırsatları beraberinde getiriyor ve hızlı kullanılabildiği durumda büyük ticari kazançlar sağlıyor. Birçok küçük projemiz küçük yatırımlar ile büyümelerini desteklerken, milyon USD ve üzeri yatırımlar alan projelerimiz de oldu.

2005 yılı başlarında kurulan ve T-Soft alt yapısı ile ilk defa hizmete başlayan hediyedenizi.com hediye kategorisinde Türkiye’nin ilk projesi olarak faaliyet göstermekteydi. Hizmet süresince liderliği hiç bırakmayan proje, 2013 yılında Hasan Aslanoba yatırımı ile tamamen exit yaparak, milyon dolar değerlemeye ulaştı.

2010 yılında kurulan parti ürünleri ve tek kullanımlık ürünler üzerine faaliyet gösteren kullanatmarket.com 2013 yılında T-Soft altyapısına geçiş yaparak büyüme sürecini hızlandırdı. 2016 yılı içerisinde Londra Borsası'nda işlem gören en büyük 100 şirket (FTSE 100) arasında yer alan Bunzl projenin çoğunluk hisselerini satın aldı. 2014 yılı cirosu 9 milyar ABD$ olan Bunzl'ın 4 kıtada 29 ülkede faaliyetleri bulunmakta.

İnovasyonla Yaşıyoruz

Günümüzde herkesin birbirinin aynısını yaptığı bir ortamda, uzun yıllar hayatta kalabilmek mümkün olamamakta. Bu sebepten geçtiğimiz 15 yıl içerisinde sektörde e-ticaret yazılım geliştiren nice markalar geldi gitti. Çoğunun adı bile hatırlanmıyor artık. İhtiyaçları analiz etmek, farklı açılardan yaklaşmak, yeni açılımlar getirmek ve değer yaratmak, T-Soft’u geleceğe taşıyan değerlerdendir. Her inovasyon, T-Soft’u bir basamak daha yukarılara çıkartırken, müşterilerimiz için daha fazla gelir elde etme imkanı, onların da kendi müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeleri gibi sonuçlar meydana getirmektedir. Ever T-Soft Türkiye eTicaret pazarının tartışmasız lider alt yapı sağlayıcısıdır, ancak burada kalabilmenin yollarından en önde gelen parametrelerinden birinin inovasyon olduğunun fakındayız ve bunu bir yaşam felsefesi haline getirmeye gayret ediyoruz.

İnovasyonu dünyadaki gelişmiş rakiplerin inovatif çalışmalarını yerel pazarda uygulamak olarak görmek bile bir başlangıç seviyesidir belki de. Ancak T-Soft uzun yıllardır kendi ile rekabet etmekte, dünyada ilk defa ortaya koyduğu çözümler ile global rakiplerinin takibinde olmaya devam etmektedir. Örneğin bütünleşik çağrı merkezi çözümü ile e-ticaret sitesinin çağrı merkezi arandığında robotun karşılama sonrasında, siparişin sevkiyat durumunu müşteriye yazıyı sese çeviren bir teknoloji ile okuması (Detaylı bilgi için Tıklayınız) dünyada benzersiz bir inovatif çalışmadır. Yine Excel Ürün Sihirbazı ile masaüstünde hep açık bir excel dosyasında, ürünleri tek tuşla güncellemek, üzerinde düzenlemeleri tamamlayıp, yine tek tuşla göndermek (Detaylı bilgi için Tıklayınız) bu inovatif çalışmalara örnektir.

Web Servis Teknolojileri

Teknolojik gelişmeler, farklı platformların birbirine entegre olarak, uyum halinde çalışmasını zorunlu hale getiriyor. Artık hiçbir teknoloji üreticisi “Ben dış dünya ile ilgilenmiyorum. Ürünüm, müşterilerim ile benim aramdadır” diyemiyor. Entegre olmamakta ısrarcı olanlarda kısa süre içerisinde kaybolup gidiyorlar. T-Soft, 2007 yılında web servis teknolojileri konusunda ilk çözümünü çıkartmış, geçen 10 yıllık süre içerisinde aralıksız Ar-Ge yapmaya devam etmiştir. Web servisler ile bütün dünyanın ortak kabul ettiği iletişim standartları kullanılarak, yazılım ile bilgi alışverişi yapılabilmektedir. T-Soft en popüler iletişim mimarisi olan Rest mimarisi ile servislerini geliştirmektedir. Yöneticinin servisi kullananların her metodunu tek tek yetkilendirebildiği, web servisler ile yazılım üzerinde neredeyse tüm işlemlerin yapılabildiği bir düzeye ulaşılmıştır. Çok esnek kampanya senaryoları bile servisler üzerinden yönetilebilmekte, T-Soft e-ticaret yazılımının yönetici paneline alternatif bir panel bile yazılabilmektedir.

T-Soft, yazılım dünyasının bu servisleri kullanarak, kolayca entegrasyonlar gerçekleştirebilmesi için bir api konsolu hazırlamış ve hem Türkçe hem de İngilizce dil desteği ile global olarak yazılım geliştiricilerin, T-Soft ve farklı platformlar arasında entegrasyon yapmasını teşvik etmektedir. Bugün onlarca freelance çalışan ve şirketleşmiş işletmeler, T-Soft ile farklı yazılımlar arasında entegrasyonlar geliştirmekte ve bundan gelir elde etmektedir. (Detaylı bilgi için Tıklayınız)

Bölgenin İlgi Odağındayız

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknokent'i içinde 2016 yılı içerisinde hizmet vermeye başlayan teknoloji geliştirme ofisimizde, bölgenin genç yeteneklerine kendi şehirlerinde iş imkanı sunuyor, yüksek motivasyonla teknoloji geliştirme ortamı sağlıyoruz.
Üniversite işbirliği ile bilgisayar mühendisi adayı öğrenciler daha okurken teknoloji üretmeye başlıyorlar.
 
Türkiye Cumhuriyeti, Teknoloji ve Sanayi Bakanı, Sayın Mustafa Varank, 36 (2019 Mart) arkadaşımızın teknoloji geliştirdiği Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknokent ofisimizi ziyaret ederek, faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi aldılar. T-Soft CTO'su Avni Arıkan, veri madenciliği, yapay zeka ve derin öğrenme ile ilgili konularda bakanımızı bilgilendirdiler.
Business Channel röportajı
E-İhracat Konferansı
E-Ticaret Konferansı T-Soft Sunumu
Bloomberg TV, Kobi Destek Programı
İstanbul Ticaret Odası, E-Ticaret Girişimciliği Semineri
Chip Online TV, E-ticaret Söyleşisi
Wise TV, T-Soft Röportajı
ALTSO E-ticaret Röportajı
Uluslararası eİhracat Konferansı 2018
İstanbul E-commerce Meetup
İstanbul E-commerce Talks
Wise TV
Cebit 2012 Röportajı
Wise TV
T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ankara Bölge Müdürlüğü
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı Next Level Kat:16 ÇANKAYA / ANKARA
+90 312 963 11 24
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية
x

T-Soft olarak web sitemizi geliştirmek, kullanışlı, etkili ve güvenli hale getirmek amacıyla çerezler (cookie) kullanıyoruz.
Sitemizde gezinmeye devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebilmemizi izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikası ‌sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tamam