T-Soft Hakkında - Bizi Tanıyın ve İşimizi Keşfedin
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hakkımızda

about video

T-Soft, uzman ekibiyle uçtan uca e-ticaret çözümleri sunan sektörde öncü bir teknoloji şirketidir.

E-Ticaret alanında en kapsamlı ve en yenilikçi çözümleri üreten T-Soft, sektörde 21 yıllık tecrübesiyle 5000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Amerika ve Türkiye’deki ofisleri ve Ar-Ge merkezlerinde; uzman mühendis, teknik ve satış ekiplerinden oluşan 200’den fazla çalışanı ile sürekli inovasyona yatırım yaparak e-ticaret sektöründe lider çözümler sunmaktadır.

Liderlerin Tercihi: T-Soft E-Ticaret Platformu

T-Soft olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarından oluşan binlerce mutlu müşterimizin e-ticaret altyapısını kurduk, sanal mağazalarını açtık, internet satışlarını artırdık ve yurt dışına satış yapma yolculuklarında yanlarında olduk.

Deneyimli Ekip, Güçlü, Güvenilir ve Hızlı Altyapı

E-Ticaret sitesi kurma sürecinde deneyimli bir ekibin yanınızda olması, internetten satış yapmaya başlarken bir adım önde olmanızı sağlar. T-Soft’un binlerce markaya e-ticaret sistemi kuran deneyimli, uzman ekibi ve kapsamlı destek hizmeti sayesinde e-ticaret sitenizi en doğru ve verimli şekilde kurabilirsiniz.

E-Ticaret sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi projelere imza atan T-Soft; geliştirdiği e-ticaret çözümleri ile özelleştirilmiş, hızlı, güçlü, güvenli ve kullanıcı dostu bir e-ticaret altyapısı sunmaktadır.

Tamamen Özgün Olarak Geliştirilen Yazılım

T-Soft E-Ticaret Yazılımı; 2003 yılından bugüne hiçbir yazılımı temel almadan YTÜ Teknoparkı ve KSÜ Teknokenti’nde, uzman bir Ar-Ge kadrosu tarafından dünyanın en son yazılım teknolojileriyle özgün olarak geliştirilmektedir.

E-Ticaret pazarının en fazla tercih edilen ürünü olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda tamamen bilimsel temellere dayandırarak geliştirdiğimiz yazılımımızı alanında uluslararası başarıları olan akademisyenlerin rehberliğinde ve uzman ekibimizin desteğiyle yeni özelliklerle zenginleştirmekteyiz.

E-Ticaret girişimlerinden ve lider markaların projelerinden alınan geri dönüşler sayesinde geliştirilen bu özellikler, ülkemizde sektör adına önemli bir bilgi hazinesidir. Üstelik yazılımımız, hazır kodlar kullanılmadan geliştirilmesi nedeniyle hiçbir sınırlamaya tabi değildir ve tüm e-ticaret girişimlerine hizmet verebilmektedir.

Bütünsel E-Ticaret Ekosistemi

E-Ticarette farklı talep ve ihtiyaçlara karşılık verebilmek için uçtan uca çözümler üretmeyi hedefleyen bir şirketiz. Bu doğruda farklı şirketler kurarak bütünsel e-ticaret ekosistemi oluşturmayı başardık. Grup şirketlerimiz ve yazılım çözümlerimizle tüm e-ticaret sürecinde yanınızdayız.

Hikayemiz

T-Soft, en gelişmiş e-ticaret çözümlerini üretme amacıyla bir Tekrom Teknoloji A.Ş. grup şirketi olarak 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye grubu tarafından kurulmadığı gibi bugüne kadar hiçbir yatırım da almamıştır. Gücümüz, bize inanan 5000’in üzerinde müşterimizden gelmektedir. 21 yılı aşkın süredir tek bir iş yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle Silikon Vadisi'ne yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

2016 yılı itibariyle T-Soft Inc. şirketini kurarak global pazara yönelik ürünler geliştirmeye başladık.

Farklı segmentlerdeki girişimlere hitap edecek ürünler ile dünya e-ticaret pazarında pay almak üzere yeni bir sürece dahil olduk. T-Soft E-Ticaret Yazılımı ile büyük ölçekli işletmeleri hedeflemekte giriş seviyesindeki işletmelere ise JettyCart Global E-Ticaret Yazılımı ile hizmet vermekteyiz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2023 itibariyle 200'dan fazla çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, hedeflerimiz doğrultusunda e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.

t-soft kurumsal

Ar-Ge Ofislerimiz

Operasyonel süreçlerimizi devam ettirdiğimiz genel merkez ofisimiz İstanbul Şişli’de yer almaktadır. Yenilikçi teknoloji geliştirmeye odaklanan mühendis kadromuz, YTÜ Teknoparkı Ar-Ge merkezimizdedir. Anadolu’nun kalkınmasını önemseyen şirketimiz, KSÜ Teknokenti’nde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün, iki Ar-Ge merkezimizde uzman mühendislerimiz teknoloji geliştirmeye devam etmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark

Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok KAT:2 No:104 ESENLER / ISTANBUL

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknopark

Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü
Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ

t-soft kurumsal

Grup Şirketlerimiz

Tekrom Teknoloji A.Ş.

Tekrom Teknoloji A.Ş.
+90 212 48 000 48
info@tsoft.com.tr
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13 Şişli / ISTANBUL

tekrom.com
T-Soft Inc.

T-Soft Inc.
+1 408 220 64 68
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 / USA

tsoft.us
T Servis Teknoloji A.Ş.

T Servis Teknoloji A.Ş.
+90 212 706 60 00
info@tservis.com.tr
Maltepe Caddesi, No:46-48 D:25 Bayrampaşa / İSTANBUL

tservis.com.tr
Helorobo Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Helorobo Bilgi Teknolojileri A.Ş.
+90 850 241 8888
info@helorobo.com
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13 Şişli / ISTANBUL

helorobo.com
Cargong Lojistik ve Teknoloji A.Ş.

Cargong Lojistik ve Teknoloji A.Ş.
+90 212 48 000 48
info@cargong.com
Maltepe Caddesi, No:46-48 D:25 Bayrampaşa/ İSTANBUL

cargong.com
T-Ads

T-Ads Dijital Pazarlama Ajansı
+90 212 48 000 48
info@tads.online
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13 Şişli / ISTANBUL

tads.online
T-Soft Kargo

T-Soft Kargo
+90 212 48 000 48
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13 Şişli / ISTANBUL

kargo.tsoft.com.tr
Jetty Cart

Jetty Cart Global E-Ticaret Yazılımı
+90 850 532 32 40
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13 Şişli / ISTANBUL

jettycart.com

Tüm E-Ticaret İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Sadece gelişmiş bir yazılım değiliz, müşterilerimizin tüm e-ticaret ihtiyaçlarını kapsamlı çözümlerimizle karşılayarak satışlarını artırmalarına yardımcı olan bütünsel e-ticaret ekosistemine sahibiz.

Bir yazılım şirketi ne kadar büyük olursa olsun yapabilecekleri sınırlıdır, başarısı ise ancak konsantrasyonu ile ölçülür. Öyle ki dünyanın en başarılı projelerinin ortak özelliği, platformlarını zenginleştirecek uygulamalara imkan vermeleri ve farklı yazılımcıların geliştirdiği özellikleri değerlendirmeleridir.

T-Soft, 2007 yılında ilk versiyonunu yayına aldığı web servisleri ile bu kapıyı aralamış, arayüz kodlarında düzenlemeye izin vererek imkanlarını artırmış ve kendi uygulama marketini kurmuştur.

Uygulama marketi sayesinde birçok yazılımcının gelir elde etmesini sağlayarak farklı beklentileri olan müşterilerinin çözüm bulmasına destek olmuştur.

t-soft kurumsal
Bütünsel E-Ticaret Ekosistemi
helorobo
Sosyal Medya Ticaret Platformu
cargong
Kargo Otomasyon Çözümü
smarty data
Bütünleşik İş Zekası Çözümü
send hesap
Pazarlama Otomasyon Çözümü
onlive sale
Canlı Yayında Satış Çözümü
connectprof
Pazaryeri Entegrasyonu Çözümü

E-Ticarette Veri Madenciliği ve Yapay Zeka

2011 yılından itibaren Ar-Ge çalışmalarında Big Data (Büyük Veri) ve Data Mining (Veri Madenciliği) konularına odaklanan faaliyetlerimiz TÜBİTAK TEYDEB desteği ile ülkemizin alanında en uzman akademisyenlerinin danışmanlığında sürdürülmektedir. Bugün en büyük şirketlerin odaklandığı bu konu, T-Soft’un uzun yıllar geliştirdiği ve temellerini üzerine bina ettiği bir mimari olmaktadır.

E-Ticarette Veri Madenciliği ve Yapay Zeka konusunda bilgi birikimimizin bir diğer ürünü de SmartyData’dır. SmartyData, e-ticaret verilerini tek panelde toplayan veri analiz programıdır. E-Ticaret satışlarıyla ilgili tüm veriler, iş zekası ve veri görselleştirme yazılımı olarak da bilinen bu uygulamada toplanabilir. Üstelik karmaşık ve anlaşılması güç verileri anlamlı bilgilere dönüştüren özellikleri sayesinde detaylı analiz raporları da alınması mümkündür.

Yarının teknolojisi için T-Soft bugünden hazır!

t-soft kurumsal

Türkiye’de E-İhracatı Başlatan İlk Firmayız

Güçlü bir ekonomi için Türkiye sınırlarının dışında bekleyen fırsatların değerlendirilmesi ve dünyanın dört bir yanında online alışveriş yapan milyonlarca tüketiciye ulaşılması gerekir. Türkiye’de e-ihracatı başlatan ilk firma olarak ülkeye döviz girdisi sağlama amacıyla her işletmenin e-ihracat yapmasını desteklemekteyiz. Girişimcilerin konuyu anlaması, bilinçlenmesi ve teknik süreci kolaylıkla tamamlaması için e-ihracat seferberliğini başlatarak çeşitli etkinlikler ile e-ihracatı tanıtmakta ve eğitimler vermekteyiz.

2013 yılından bugüne geliştirdiğimiz çözümlerimiz ve yazılımımızla müşterilerimizin hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan ihracat yapmalarına imkan tanıdık. 130’dan fazla ülkede 397’nin üzerinde firma ile 185 milyon dolar e-ihracat tutarına ulaşmayı başardık.

“Aç Kanatlarını Türkiye, Sen Kazan Ülken Kazansın” sloganıyla çıktığımız yolda, e-ihracatı yaygınlaştırarak hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugüne kadar 30 farklı şehirde milyonlar ile buluştuk, e-ticareti anlattık, 8 şehrimizde ticaret odalarında girişimcilere konferans verdik ve 3 yıl üst üste Cebit Bilişim Eurasia’ya katıldık. Her yıl düzenli olarak farklı fuarlarda stant açarak geniş kitleler ile e-ticareti konuşmaya, tüm girişimcilerin, dünyanın farklı bölgelerinde kendini tanıtabilme imkanı bulunduğunu anlatmaya devam etmekteyiz.

t-soft kurumsal
Bizi Müşterilerimizden Dinleyin
E-ticaret sitesini kurarak başarı hikayelerini birlikte yazdığımız binlerce mutlu müşterimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyoruz.
Bizi Müşterilerimizden Dinleyin
E-ticaret sitesini kurarak başarı hikayelerini birlikte yazdığımız binlerce mutlu müşterimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyoruz.