İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde

İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Metin ve Resimlerin girildiği içerik editörü yenilenmiştir. Yeni editör ile çok daha esnek biçimlendirme yapılabilmekte, sayfa daha etkin kullanılabilmektedir.

Yeni editör bir çok yeniliği de beraberinde getirmekte, yapılan çalışmaların müşteri tarafında birebir aynı görünmesi noktasında çok etkili olmaktadır.

Yeni editör ile birlikte, sitenin değişik yerlerinde kullanmak üzere, kütüphaneye resim ve dosya yüklemek için, dosyaları topluca seçip, sürükleyerek editöre bırakmak yeterli olmaktadır.

Sürükle bırak teknolojisi ile vakit kaybı ortadan kalkmaktadır.

Editör içinde bulunan Resim Düzenle modülü ile, kendi bilgisayarında bir grafik programı bulunmayan müşterilerimiz, resim üzerinde temel düzenlemeler yapabilir, resim fazlalıklarını kesebilir, renklerinde oynama yapabilir,

bir çok farklı efekti resim üzerinde uygulayabilirler.

Yeni editör ile T-Soft e ticaret sistemi kullanıcıları artık, bugüne kadar rakiplerinden önde oldukları yerden bir adım daha öndeler.

Ama en iyi ciroyu yapabilmeniz için bu da yetmez.

Benzersiz özellikler günden güne duyurulmaya devam edilecektir. T-Soft ile her gün yeni bir gün.

Yazan:
Konu: İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Editörü Yenilendi Sürükle Bırak Teknolojisi Burada da Emrinizde
Yazan: T-Soft Destek
11.09.2013