Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir.

Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

e ticaret sitelerinde müşterilerin daha fazla ürün alabilmesi için farklı kampanya seçenekleri uygulanmaktadır. Bu sayede mevcut müşterilerle daha çok ciro elde edilebilmekte ve işletme karı da artmaktadır.

Buna imkan tanıyan bir kampanya modeli olarak yapılan bu geliştirme ile, müşteri sipariş tutarı belirli bir seviyenin üzerinde ise, müşteriye otomatik olarak bir hediye ürün verilmesi sağlanmaktadır.

Bununla beraber sipariş tutarı dışında başka şartlarda getirilebilmektedir.

Getirilebilen Ön Şartlar:

Kampanyanın maksimum kullanılabilme sayısı yönetilebilmekte olup, örneğin ilk 50 müşterinin bu fırsattan faydalanması sağlanabilecektir. Bugünden itibaren siteden alışveriş yapan ilk 100 kişiye 10 tl indirim yapılacaktır.

Bu kampanya süreli olabilir, 10 gün (istenen gün) geçerli bir kampanya yapılabilir ve bu zaman aralığında geçerli olabilmesi sağlanabilmektedir.

Bu indirim sistemini uygulamak ise çok basit olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Sipariş / Kampanya / Hediye Ürün sayfasına sırayla tıklanarak gelinir. Yukarıda belirtilen kriterlerde bir hediye çeki oluşturulur. Sağ Üst Menüde bulunan Genel Çek Ayarı başlığı tıklanır ve oluşturulan çekin numarası kaydedilir. İşlem tamamlanmıştır.

Yazan:
Konu: Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Alışveriş tutarına göre sepette hediye ürün verme kampanya özelliği geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
30.01.2013