Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
E-Ticaret Referanslarımız
zevahirgumus.com
Siteyi Ziyaret Et
Gümüş takı satışı yapılan e-ticaret sitesi Telefon :
Hakkında

Gümüş takı seti hiç şüphesiz kadınların olmazsa olmazı özel bir davet de veya çok önemli bir günde takılar bayanlar için mutlaka üzerilerinde olması gereken bir parçadır. Türkiye’nin önde gelen gümüş markası Zevahir Gümüş olarak bu ihtiyaçlarınızın farkındayız. Sizler için birbirinden özel ürünleri hazırlama telaşındayız. Uygun fiyat politikası ve farklı motifleri ile gümüş kolyelere, küpelere, yüzüklere anında sahip olabilirsiniz.

Özellikle kolyelerin etrafını saran pırlanta ile ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolyenin yanında küpe ve yüzüklerinizi de kombinleyerek, düğün, nişan, doğum günü vb etkinliklere katılabilirsiniz.

Aynı zamanda Gümüş Takı Seti sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde eşinize hediye ederek ona çok güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Gümüş Takı Seti yanı sıra aradığınız her fiyata ürün bulmak mümkün. Türkiye’nin en değerli firması olarak bu senede takı Zevahir Gümüş’ten sorulacak.

Gümüş takı, sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerinde ilgi gösterdiği takılar haline gelmiştir. Gümüş takı, gümüş küpeden gümüş bilekliğe kadar her türlü gümüş aksesuarı kapsayan şık takılardır. Özellikle özel günlerde çok tercih edilen gümüş takı ve aksesuarları Zevahir Gümüş'de bulabilirsiniz.

Özel tasarım erkek yüzükleri, eşsiz tasarımlarda birbirinden şık erkek yüzüklerini içeren ürün kategorimizdir. Bu kategorimizde özel tasarım taşlı erkek yüzükleri, taşsız erkek yüzükleri, mineli erkek yüzükleri ve kalem işlemeli erkek yüzüklerini bulabilirsiniz. Gümüş yüzük, erkek kol saati ve erkek bilekliği erkeklerde en çok dikkat çeken aksesuarlardandır. Aynı zamanda bu takılar erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar arasındadır.

Özel tasarım erkek yüzüklerini sadece erkekler kendilerini alabilir olarak düşünmemek gerek çünkü özel günlerde bayanların eşlerine, sevgililerine alabileceği mükemmel bir hediye olabilir. İnternet sitemiz üzerinde bulunan tüm erkek yüzüğü modellerimiz eşlerinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık özel tasarım ürünlerdir.

İsimli gümüş kolye, günümüzde çok fazla ilgi gören ve tercih edilen bir gümüş kolye olma yolunda ilerlemektedir. Özellikle isimli gümüş kolye, fiyatlarının uygun olması ve  modellerinin şık olmasıyla insanların dikkatini çekmekte. 

Bulunduğu Kategoriler
T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية