Influencer İş Birliklerine Yeni Nesil Teknolojik Çözüm! T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar Influencer İş Birliklerine Yeni Nesil Teknolojik Çözüm!

Influencer İş Birliklerine Yeni Nesil Teknolojik Çözüm!

T-Soft Winfluencer Entegrasyonu Tamamlandı

Winfluencer, markalar ile Influencer'ları gelir ortaklığı modeli ile buluşturan tam otomatize bir pazaryeri. T-Soft altyapısını kullanan e-ticaret siteleri, Winfluencer sayesinde Influencer'larla kolayca işbirliği yaparak ürünlerinin tanıtımını yapıyor!

Çok sayıda Influencer'ın kampanyalara katılımını sağlamak ve bunu yönetmek ancak teknolojik bir çözümle mümkün. Markalar, Mikro Influencer'lar ile iş birliği yapmak istiyorlar, bu kitlenin takipçi sayıları az olsa da, etkileşim oranları 4-5 kat daha yüksek. Winfluencer, bu büyük gücü e-ticaret şirketleri ile tek sözleşmede buluşturuyor. Ödemelerin ve sözleşmelerin operasyonel yükünü müşterilerinin üzerinden alıyor.

Satış odaklı kampanyalarda satış oldukça ödeme kolaylığı sağlıyor. Satışları ve iadeleri altyapı entegrasyonu ile anonim olarak takip ediyor. Tıklama odaklı kampanyalarda ise marka bilinirliğini arttırmak, trafik çekmek isteyen tüm reklam verenler için tıklama oldukça ödeme kolaylığı sunuyor.

Winfluencer'a nasıl kayıt olabilirsiniz?

E-Ticaret siteleri, www.tsoftapps.com/winfluencer adresinden Winfluencer'ı yükleyip, yönlendirildikleri Winfluencer kayıt sayfasındaki bilgileri doldurarak Winfluencer'a kayıt olurlar. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra kimlik doğrulaması yapılır ve sözleşme onaylanır. Ardından "Hesap Bilgileri" bölümünden gerekli evraklar yüklenir ve menüdeki "Marka Yönetimi" bölümünden marka adı eklenir. Bu adımlar tamamlandıktan sonra hesabınız kampanya oluşturmaya hazır hale gelir.

"Yeni Kampanya" bölümüne geçerek kampanyanızı dakikalar içinde oluşturabilir ve yayına alabilirsiniz. Satış odaklı kampanya türünü seçerek, markanıza ait kampanyanın içeriğini, satış olduğunda Influencer'a ödemeyi planladığınız komisyon oranını ve kampanya süresi bilgilerini doldurarak yalnızca satış olduğunda ödeme yapacağınız kampanyanızı yaratabilirsiniz. Tıklama odaklı kampanyalar için ise toplam bütçenizi ve tıklama başına ödemek istediğiniz tutarı belirterek kampanyanızı oluşturabilir bu kampanyalar aracılığıyla web sitesi trafiğinizi ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Influencer'lar ise Winfluencer uygulaması üzerinden e-ticaret siteleri tarafından oluşturulan kampanyaları görüntüler, kendilerine uygun buldukları kampanyalara katılırlar. Ayrıca, Winfluencer platformunun panelleri, ürün tanıtımlarından elde edilen gelirin iki taraf açısından da şeffaf şekilde izlenebilmesine olanak sağlar.

Winfluencer'ın sağladığı faydalar neler?

  • Kullanıcı dostu panel aracılığıyla hızlı ve kolay kampanyalar
  • Çok sayıda Mikro Influencer ile iş birliği
  • Influencer işbirliği süreçlerinin kolay yönetimi
  • Tek sözleşmede sayısız Influencer ile işbirliği yapma imkanı
  • Satışların anlık ve şeffaf takibi
  • Sadece satış olduğunda ödeme kolaylığı
  • Marka bilinirliği ve web sitesi trafiği artışı
  • Anlık raporlamalarla kampanya verimliliğinin ölçümü
  • Influencer ödemelerinin operasyonel yüküne son

Detaylı bilgi için: info@winfluencer.app

 

Kampanyadan Faydalanmak İçin
Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret