PackUpp'tan T-Soft Kullanıcılarına Ücretsiz Entegrasyon Fırsatı! T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar PackUpp'tan T-Soft Kullanıcılarına Ücretsiz Entegrasyon Fırsatı!

PackUpp'tan T-Soft Kullanıcılarına Ücretsiz Entegrasyon Fırsatı!

Not: Kampanyamız 24.10.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Kasım ayı boyunca ilk 50 müşteriye ücretsiz entegrasyon fırsatını kaçırmayın.

PACKUPP olarak yeni nesil bir "Same-Day Delivery" teknoloji teslimat şirketiyiz. Hem motosiklet hem de geniş araçlarımızla İstanbul içi Ekspres, Aynı-Gün Teslimat ve Sonraki-Gün Teslimat'larda hizmet veriyoruz. İstanbul haricinde 5 şehirde daha hem depodan hem de mağazalardan teslimat hizmeti sunuyoruz (İzmir+Çeşme, Ankara, Antalya, Bursa ve Bodrum). Tüm süreci panellerimizle dijitalleştiriyoruz ve tüm süreçleri anlık olarak takip edebiliyor ve yönetebiliyorsunuz.

Teslimat sürecinde alıcıların paketi canlı izlemesi özelliğimiz mevcut ve teslimat sonrasında alıcılardan teslimat hizmetini puanlamalarını istiyoruz. Şu an tüm çalıştığımız müşterilerimizden aldığımız teslimat hizmeti değerlendirmeleri %100 müşteri memnuniyetidir.

"Ana Kullanıcı" hesabına ek olarak Ana Kullanıcı olarak sınırsız sayıda "Alt Kullanıcı" oluşturabilirsiniz (mesela her şubeye bir alt kullanıcı oluşturmak gibi). Bu alt kullanıcılar birbirlerini ve fiyatları görmezler, sadece sistemi kullanarak sipariş oluştururlar ve kendi siparişlerini takip ederler. Ana Kullanıcı ise tüm alt kullanıcıların aksiyonlarını panel üzerinden görebilir. Yani Genel Müdürlük ve şubeleri/mağazaları teslimatlar yönünden dijital olarak birbirine bağlamış duruma gelirsiniz ve tüm şubelerin gönderilerini anlık olarak görerek raporlarını alabilirsiniz.

www.packupp.com

Kampanyadan Faydalanmak İçin

Not: Kampanyamız 24.10.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret