Mobildev T-Soft İş Birliğini %20 İndirimle Kutluyor! T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar Mobildev T-Soft İş Birliğini %20 İndirimle Kutluyor!

Mobildev T-Soft İş Birliğini %20 İndirimle Kutluyor!

Not: Kampanyamız 10.04.2023 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

T-Soft & Mobildev iş birliğine özel Mobildev' in, izinli veri tabanınızı kanunlara uygun şekilde büyütmenizi sağlayan izin yönetimi servisi İVT 'ye %20 indirim ile sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!

Kampanya Koşulları :

  • 1 Haziran 2023 tarihine kadar T-Soft müşterileri için geçerlidir.
  • İndirimden faydalanabilmek için; İVT paketlerinden herhangi birinin lisansının yıllık olarak satın alınması gerekmektedir.

T-Soft & Mobildev IVT Entegrasyonu ile Yapabilecekleriniz;

Kolay Kurulum

Yapılan entegrasyonlar sayesinde, T-Soft sistemi içerisinden kolay bir şekilde kurulum yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

360 Derece İzin Yönetimi

E-Ticaret sitenizde, kişilerinizden topladığınız tüm izinli verilerinizi kolayca kayıt altına alarak tek noktadan yönetebilir, veri tabanınızı kanunlara uygun şekilde büyütebilirsiniz.

 

KVKK Uyumlu Açık Rıza Yönetimi

Kişisel Verileri Koruma Kanunu ile uyumlu bir şekilde açık rıza yönetimi yapabilir, açık rıza metni, aydınlatma metni ve ispatlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

 

ETK Uyumlu İzin Yönetimi

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında kişisel verileri işleme şartlarına uygun olarak izin yönetimi yapabilir, iletişim izni ve ret bildirimi toplayabilirsiniz. İYS entegrasyonu ile izinlerinizi İYS'ye kolayca aktarabilir, İYS ile yapılması gereken günlük mutabakat işlemlerini otomatik olarak yaparak, mevzuata uygun şekilde veri işleyebilirsiniz.

 

Güçlü İspat Yöntemleri

Olası şikâyet durumlarında zaman damgası, konum raporu, IP ve cihaz bilgisi, ses ve fotoğraf belgeleri gibi dijital deliller aracılığı ile aldığınız izinleri kolayca ispatlayabilir, şikayetleri bertaraf edebilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik Seçenekleri

Aldığınız izinleri zaman damgası ile kayıt altında tutabilir, Mobildev'in sahip olduğu ISO 27001 sertifikası sayesinde tüm süreçlerinizi koruma altına alarak, verilerinizin güvenliğini artırabilirsiniz.

 

T-Soft Uygulama Marketinden Kurulum Yaparak Hemen Kullanmaya Başlamak İçin Tıklayınız

 

Kampanyadan Faydalanmak İçin

Not: Kampanyamız 10.04.2023 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret