JivoChat Canlı Destek Sisteminden T-Soft Müşterilerine Yıl Başı Kampanyası T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar JivoChat Canlı Destek Sisteminden T-Soft Müşterilerine Yıl Başı Kampanyası

JivoChat Canlı Destek Sisteminden T-Soft Müşterilerine Yıl Başı Kampanyası

Not: Kampanyamız 06.01.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Müşteri memnuniyeti ve satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz? JivoChat canlı destek sistemi size 6 aylık PRO sürümünü hediye etmek istiyor. 5 dk içinde kurun, etkisini aylarca gözlemleyin.

JivoChat Canlı Destek Sistemi JivoChat, online işletmelerin tüm iletişim kanallarını ve canlı destek sistemlerini tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, 360 derecelik bir iletişim sistemidir. "Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!" sloganı ile dünyada en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı olan JivoChat, Türk ekibi ile, Türkiye'de 6 binin, dünyada 300 binin üzerinde siteye altyapı sunuyor. Satış dönüşümü, temsilci üretkenliği ve iletişim kanalı entegrasyonları konusunda getirdiği çözümlerle, her e-ticaret sitesinin mutlaka edinmesi gereken bir araç haline geliyor. JivoChat kullanıcıları, 14 gün profesyonel sürüm denemesi ile başlıyor ve 14 günün ardından temel özelliklerle ücretsiz devam edebiliyor ya da T-Soft müşterilerine özel indirimlerle profesyonel sürümde kalabiliyor.

Lisans Tipleri

* Profesyonel ve Ücretsiz Lisans olmak üzere iki çeşit lisans bulunuyor. Ücretsiz lisansta, sınırsız sohbet, sınırsız site ekleme, çevrimdışı iletişim formu, 5 temsilci hesabı bulunuyor ve sonsuza dek ücretsiz kullanılabiliyor.
* Profesyonel Lisans'ta yukarıda bahsedilen tüm özellikler ve daha nicesi bulunuyor. Lisans, temsilci başına satın alınıyor. Aydan aya alımda, temsilci başına aylık 85TL, senelik alımda, senelik 775TL (aylık 65TL) olarak ücretlendiriliyor.

T-Soft kullanıcılarına özel indirimler

3 temsilci ve daha azı için : - Senelik alımlarda %20 indirim ve 2 ay hediye
- 6 aylık alımlarda %15 indirim ve 1 ay hediye
- Aylık oto-yenilemeli alımlarda 1 ay hediye

3 temsilciden fazlası için :
- Senelik alımlarda %25 indirim ve bir temsilci hediye
- 6 aylık alımlarda %20 indirim ve bir temsilci hediye
- 3 aylık alımınızda 1 ay hediye

Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz, JivoChat uygulama sayfasından sayfasından iletişim talebi oluşturabilir ve entegrasyonu başlatabilirler.

Not: Kampanyamız 06.01.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret