HeloRobo'ya Aralık Ayı Sonuna Kadar Üye Olun, İlk 2 Ay Ücretsiz Kullanın! T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar Helorobo 2 Ay Ücretsiz

Helorobo 2 Ay Ücretsiz

HeloRobo'ya Aralık Ayı Sonuna Kadar Üye Olun, İlk 2 Ay Ücretsiz Kullanın!

HeloRobo ile WhatsApp, Facebook Messenger ve Instagram DM'den gelen tüm mesajları tek bir platformdan yönetip, satışa dönüştürebilirsiniz. T-Soft e-ticaret alt yapısı tamamen entegre HeloRobo'yu size özel kampanyamızla 2 ay boyunca ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

T-Soft ile Entegre HeloRobo ile Uçtan Uca Bir Satış ve Pazarlama Deneyimi Yaşayın!

HeloRobo ile T-Soft e-ticaret altyapısının entegre olmasının müşterilerimize sağladığı avantajlar;

 • T-Soft e-ticaret platformunuza tamamen entegre bir yapıyla WhatsApp'tan satış imkanı:
  Bu sayede tüm ürün kataloğunuza birkaç tıkla ulaşabilir, sürükle bırak yöntemiyle müşterilerinize ürünlerinizi gönderebilir, sepete eklemelerini sağlayabilir, müşterinizin adresini iletebilir aynı zamanda WhatsApp üzerinden ödeme alabilirsiniz. T-Soft'ta oluşturduğunuz kampanyalarınızı bu kanalda aktif olarak görüntüleyebildiğiniz gibi müşterinize özel indirimler de sağlayabilirsiniz.
   
 • Çoklu operatör seçeneği:
  HeloRobo kullanarak farklı mesajlaşma kanallarından gelen mesajları birden fazla operatörle yöneterek, departman atama özelliği ile satış ve satış sonrası hizmetleri ayırabilir bu sayede müşteri memnuniyetini artırabilir ve müşterilerinize benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.
   
 • Detaylı raporlama:
  HeloRobo'nun gelişmiş ve detaylı raporlama özelliği sayesinde satış personellerinizin veya operatörlerinizin performansını izleyebilir ve oluşturacağınız müşteri memnuniyet anketleriyle bir müşteri memnuniyetini ölçebilirsiniz.
   
 • Şablon mesajlar özelliği ile WhatsApp'ta pazarlama:
  HeloRobo sayesinde insanların en çok vakit geçirdiği platformlardan biri olan WhatsApp'tan şablon mesajlar yollayarak bu mecrayı bir pazarlama alanına dönüştürebilirsiniz. Böylelikle %2,5 kadar düşük e-mail açılma oranlarına kıyasla %99'lara varan açılma oranına sahip WhatsApp şablon mesajları sayesinde müşterilerinizle iletişiminizi artırarak, kampanyalarınızı daha fazla kitleye duyurabilir ve etkileşiminizi anında artırabilirsiniz.

www.helorobo.com

 

Kampanyadan Faydalanmak İçin
Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret