egaranti'den T-Soft Müşterilerine Özel Kampanya T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar egaranti'den T-Soft Müşterilerine Özel Kampanya

egaranti'den T-Soft Müşterilerine Özel Kampanya

Not: Kampanyamız 23.03.2023 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

T-Soft altyapısını kullanan e-ticaret platformlarına özel , Haziran sonuna kadar 2000 kontör hediye! 30 Haziran 2023 tarihine kadar bu özel kampanyadan yararlanma fırsatı.

egaranti Nedir?

egaranti, garanti belgelerini elektronik ortamda üretici firmanın süreçlerine uygun bir formda oluşturabilmesi ve satış sonrası süreçlerin yönetimini hem üretici marka hem de tüketici açısından kolaylaştırabilecek teknolojik altyapıda faaliyet göstermektedir. egaranti entegrasyonu sayesinde, t-soft siparişleriniz egaranti'ye yansır ve siparişlerinizde otomatik olarak elektronik garanti belgesi oluşturulmaktadır.

Alışgidiş, tüketiciler için kartsız, çok taksitli, bol limitli akıllı alışveriş dönemini başlatan yeni ve zengin bir deneyimdir.

egaranti entegrasyonu ne işe yarar?

1) Tam Entegre Garanti Takip Sistemi

API tabanlı platformumuz, firmaların egaranti'ye entegre olmasını çok daha basit hale getirir ve Pazar yeri ve e-ticaret platformları ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bununla beraber, toptan ve perakende satışlarınızda garanti takibi yapabilmenizi sağlar.

 

2) Maliyetleri azaltın ve satış sonrasında gelir elde edin

Garanti süreçlerindeki kağıt baskı ve arşivleme maliyetlerini ve müşteri hizmetleri personel giderlerini %40'a yakın oranda azaltır. Tüm bunlara ek olarak egaranti ile müşterilerinize ek garanti, yedek parça ve bakım/onarım paketlerini sunabilirsiniz. Pazarlama faaliyetlerini üstlenen egaranti platformunda satış sonrasında gelir elde edebilirsiniz.

 

3) Yüksek müşteri memnuniyeti

Müşterileriniz için garanti belgelerini dijital olarak sunarak, ürünlerine ait tüm garanti süreçlerini tek bir panelden yönetmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun telefon konuşmalarını hızlı talep bildirimlerine dönüştürerek müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

 

Nasıl Başvururum?

T-Soft alt yapısını kullanıyor ve garanti süreçlerinizi dijitalleştirmek istiyorsanız "Demo Talep Et" butonu üzerinden ön başvurunuzu iletebilirsiniz.

https://panel.egaranti.com/request-demo

Talebiniz iletildikten sonra ekibimiz sizlere dönüş sağlayacaklardır.

T-Soft Uygulama Marketinden Kurulum Yaparak Hemen Kullanmaya Başlamak İçin Tıklayınız

 

Kampanyadan Faydalanmak İçin

Not: Kampanyamız 23.03.2023 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret