Coflow'dan T-Soft'a Entegre İYS Çözüm Kampanyası T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar Coflow'dan T-Soft'a Entegre İYS Çözüm Kampanyası

Coflow'dan T-Soft'a Entegre İYS Çözüm Kampanyası

Not: Kampanyamız 12.12.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Zorunlu İYS aktarımlarınızı yönetebilmeniz için Coflow İYS paketimizde, T-Soft müşterilerine özel hazırladığımız kampanya ile %50+%10 indirim sağladık!

* Coflow-İYS'nin faydaları;

KVKK ve ETK izin ve izin iptallerini ortak bir noktada toplamanızı ve bu izinleri kolayca yönetmenizi sağlar. T-Soft ve İYS entegrasyonu sayesinde T-Soft kullanan firmalarda izinli verilerin yönetimini ve izinlerin iptalini konsolide olarak web servis (entegratör) üzerinden yönetmenizi sağlar.

* İYS'ye data aktarma süreci nasıl işler?

İzin ve ret bildirimleri İYS'ye uygun formatta T-Soft panelde kayıt altına alınır. İYS ile karşılıklı veri aktarımına başlamadan önce var olan izinleri İYS'ye API aracılığıyla yüklemek için konsolide ve tekilleştirilmiş data hazırlanır. Hazırlanan konsolide ve tekilleştirilmiş data hem izin veri tabanına yazılır hem de İYS'ye direkt olarak aktarılır.

* RET/İPTAL Süreçleri

SMS firmanızda oluşan iptalleri izinli veri tabanınıza ve T-Soft panelinize işlenir, izinli verileriniz anlık eşitlenir. İYS ile veri mutabakatınızı yaparken verileriniz koruma altına alınır. Kampanyalarınız için doğru ve izinli verilerinize kolayca erişirsiniz. İYS portalında günlük raporlarınıza; izinli datanın ve günlük İPTAL/RET raporlarına Coflow İYS ile kolayca erişinirsiniz. Toplu SMS ve mail kampanyalarınız için izinli verilerinize panelden kolayca erişir ve sorunsuz şekilde kampanyalarınızı yönetirsiniz.

Yardımcı Bağlantılar

Coflow Technology, Sizin için gelişiyoruz, geliştiriyoruz.

CoFlow Kimdir?

Coflow olarak, perakende ve e-ticaret sektöründe 16 yılı aşkın deneyimli uzman kadromuz ile yenilikçi, sezgisel, sıkı entegre edilmiş çözümler sunuyoruz. Sloganımızda da belirtildiğimiz üzere kurumsal teknolojiler ve çözümler alanında faaliyet göstermekteyiz. Son kullanıcı deneyimi ve müşteri-işletme arasındaki tüm senaryoları işleyebilme, kurumsal ihtiyaç ve içeriklerin modern teknolojilerle bütünleşip ürün geliştirme konusunda süreç ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün ülkemizin sektöründe öncü markalarını referanslarımız arasına katarken, bir yandan da uzman kadromuzu büyütmekteyiz.

Kampanyadan Faydalanmak İçin

Not: Kampanyamız 12.12.2020 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret