Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu Teknolojilerinden Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ana Sayfa > E-Ticaret Kampanya > Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu Teknolojilerinden Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!
Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu Teknolojilerinden Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!
Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu Teknolojilerinden Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!

T-Soft & Related Digital İşbirliği ile Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu Teknolojilerinden Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!

Bu özel işbirliği kapsamında Related Digital’ın dijital pazarlama çözümleriyle e-ticaret dönüşümlerinizi artırın ve cironuzu katlayın!

  • Kampanyamız, 31.07.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Paket İçeriği

  • Email (50.000 Gönderim) > Müşterilerinizi bilgilendirin ve etkileyin: E-posta pazarlamanın gücüyle hedefinize ulaşın!
  • Email Recommendation (250.000 Pageview) > Kişiselleştirilmiş önerileri kapsayan e-postalarınızı otomasyon sayesinde tetikleyin: Sepet terk, fiyat düşüşü ve stok alarmı gibi önerilerle iletişiminizi satışa çevirin!
  • Web Push (50.000 Token) > Müşteriye özel anlık iletişim: Web push ile etkileyici kampanyalarınızı anında ulaştırın!

Related Digital Hakkında

Related Digital, global markalara pazarlama teknoloji ve servisleri alanında tek platform üzerinden omni-channel pazarlama otomasyonu sunabilen Türkiye’nin öncü şirketidir. Related Digital, şirketlere tüm müşteri verilerini toplayıp birleştirerek iyi koordine edilmiş tek bir müşteri profili sunan ve müşterilere birebir kişiselleştirilmiş mesajlarla doğru zamanda doğru cihaz ve doğru kanaldan ulaşmalarını sağlayan bir platformdur. Şirketlere mevcut altyapılarıyla tam entegre ve getirisi yüksek dijital pazarlama kampanyaları oluşturmaları konusunda kullanıcı dostu bir altyapı sunmanın yanı sıra; online ve offline tüm kaynaklardan gelen verileri birleştirip analiz ederek, müşteriye hangi noktadan ulaşmanın daha doğru olduğu konusunda net bir görüş sağlayan teknolojiler üretmektedir. 

Eklenme Tarihi: - Güncellenme Tarihi:

Öne Çıkan Kampanyalar