E-Ticaret Referanslarımız fotografium.com

E-Ticaret Referanslarımız
Karar Vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir. KENDİMİZE DE MÜŞTERİLERİMİZE DE GÜVENİYORUZ

Fotoğraf ve video sanatını tutkuyla icra eden profesyonellerin ve hobiseverlerin 2008’den beri değişmez adresi olduk. Bu işi tutkuyla yapan herkesin satış öncesinde, satış esnasında ve satış sonrasında profesyonel destek alabileceği Türkiye’nin en büyük platformuyuz.

Her geçen gün kurumsallaşan, müşteri ilişkileri noktasında ise her zaman sıcak ve samimi iletişimi tercih eden Fotografium günümüzde çok hızlı değişen internet alışkanlıklarına yönelik kendi sektöründe ilk atılımları yapan firma olmaya devam etmektedir. İlerleyen yıllarda e-ticaret sektörünün daha sosyal ve samimi ilişkilerle ayakta duracağını yıllar öncesinden iyi okuyan Fotografium, kurduğu Fotografium Blog ve Fotografium Youtube kanallarıyla fotoğrafçılıkla ilgilenen herkesin karşısına çıkan kapsamlı ve istikrarlı bir kaynak konumuna gelmiştir.

Canlı Destek hizmeti ve Teknik Destek kalitesiyle kendini ön plana çıkarmayı başaran Fotografium, fotoğrafçılık alanındaki tüm büyük markaların Yetkili Bayisi olarak 10.000'den fazla ürün çeşidini fotoğraf severlerin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerimizi hem satış öncesinde almak istedikleri ekipmanlar hakkında derinlemesine bilgilendiriyor, hem de satış sonrasında ihtiyaç duydukları eğitimleri kendilerine sunarak onların gelişimine katkı sağlıyoruz. Tam da bu yüzden, 2008 yılından beri Türkiye’nin en büyük online fotoğraf ve video ekipmanları mağazası olarak yoluna devam ediyor.


Bulunduğu Kategoriler
Benzer Kategorilerde Yer Alan E-Ticaret Projelerimiz