T-Soft, geleceğin e-ticaret çözümlerini hazırlamak ve dünya pazarlarına açılmak için yazılım ekibini Türkiye'nin Ar-Ge üssü Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'a taşıdı. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Türkiyenin yeni inovatif Ar-Ge merkezi olma yolunda ilerleyen Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı yeni plazasını faaliyete geçirdi. T-Soft Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark No:3'te yeni ofisi ile, Türkiye'nin en büyük Ar-Ge markaları ile birlikte, dünya için, yeni nesil gelişmiş e-ticaret çözümleri geliştirmeye başladı.

Toplam 24000 m2 ofis alanına sahip Teknoparkta,  merkezi UPS, iklimlendirme, Data Center - sistem odası, Türk Telekom özel santrali, Metro Ethernet gibi  tüm teknolojik imkanlarla, Türkiye'nin en büyük Ar-Ge şirketlerinin Üniversite işbirliği ile dünya ile rekabet edebilmesi için tüm şartlar hazırlanmış.

Yazılım ekibini tamamen Teknoparka taşıyan T-Soft, 8 yazılımcı ve mühendisi ile Teknoparkta hizmet üretmeye başladı. Topkapı merkez ofisi ise, satış ve sistem destek hizmetleri ile faaliyete devam ediyor.