Eğlence sektöründen tanıdığımız Reina, yeni markası Reina Su e-ticaret projesinde T-Soft'u tercih etti. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Reina Su Sanal Mağaza

Reina Su Sanal Mağaza

Eğlence sektörünün en popüler markası Reina, "Reina Su" markası ile yeni bir sektöre daha giriyor. Sapanca da bulunan tesislerinde üretien ürün, özel tasarımlı cam şişe ile tüketicisi ile buluşuyor.
 
www.reinasu.com.tr adresinden Reina Su internet sitesine ulaşılabilir.
 

T-Soft alt yapısı ile hizmet veren Reina Su e ticaret sitesi, kolay sipariş imkanı ile, hiç vakit kaybetmeden müşterisine ürünü ulaştırıyor.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reina Su diyor ki;
 
Özel tasarım cam şişe...
 
Reina Doğal Kaynak Suyu, kaynak suyunun tüketiciye en sağlıklı formasyonda ulaşmasının önemi düşünülerek özel olarak tasarlanan cam şişesiyle sizlere ulaşıyor. Çünkü cam sağlıktır ve sağlığınız bizim için önemli. Doğal kaynak suyuna yakışan sade ve şık şişe tasarımıyla Reina Doğal Kaynak Suyu, şıklığınızı tamamlıyor.
 
Suyu neyin içinde sakladığımız önemlidir. Cam şişe, suyu saklamak için en ideal ve sağlıklı seçenektir. Çünkü cam, üründe herhangi bir tat ve koku değişimine neden olmaz. Güçlü bariyer özelliği sayesinde gaz, nem ve koku geçirmez. Sterilize edilebilmesi sebebiyle sağlıklıdır. Cam, kimyasal maddelerle reaksiyona girmediği için de güvenlidir.
 
Cam, çevre ile dost bir üründür. Geri dönüştürülebilmesi, tekrar doldurulabilmesi sayesinde çevre dostu bir ambalaj olarak tercih edilmektedir. 1970 yılından bu yana 1 milyon tonun üzerinde cam ambalaj atığı toplanarak yenilenemeyen doğal kaynaklardan 1.5 milyon ton hammadde, 30 bin tonun üzerinde fosil yakıt tasarrufu elde edilmiştir. Bu sayede doğada sera gazı emisyonunda önemli azalma sağlanmıştır.