Ev Tekstili sektörünün önde gelen markalarından Confetti'nin farklı bir lansman kampanyası ile açtığı e-ticaret sitesi www.benimhalim.com T-Soft imzası taşıyor. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ev Tekstili sektörünün önde gelen markalarından Confetti, (www.confetti.com.tr) Benim Halım ile e-ticaret'e başladı. 1994 yılında kurulan ve Türkiye'de ilk kez kaymaz tabanlı, yıkanabilir halıyı üretmeye başlayan Confetti, bugün kendi mağazaları ve satış noktalarının yanında e-ticaret sitesi www.benimhalim.com ile de nihai tüketiciye inernet yolu ile doğrudan ulaşıyor.

Büyük bir lansman kampanyası ile siteyi duyuran marka, Onbinlerce hediye çeki ile basılı ve görsel mecralardan sitesini duyuruyor.  Gazete ve Dergilerde bulunan hediye çeki ile alışveriş yapan her müşteri, hediye çekine karşılık gelen sürpriz bir hediyeyi kezanıyor.

Türkiye'nin Lider E-Ticaret yazılımı T-Soft'u tercih eden Confetti, T-Soft alt yapısı, Oracle veritabanı ve SAP entegrasyonu ile, bütünleşik ve entegre süreçlerle, hatasız bir hizmet süreci hedefliyor.

Confetti e-ticaret sitesi, www.benimhalim.com ürün varyantlarında fiyat seçenekleri ile, alışa gelmiş e-ticaret deneyiminin dışında, pratik kulanım ve sipariş kolaylıkları ile e-ticaret sektöründe de büyük yenilikler içeriyor.