XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır

XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret siteleri için tedarikçi entegrasyonu sık kullanılmaktadır. XML ortamında hazırlanmış veriler ile sitede kolayca satışa başlanabilmektedir.

Ancak çok yaygın kullanılan tedarikçi entegrasyonları, bozuk veriler sunan, altyapısı yeterince hazır olmayan tedarikçilerle anlaşıldığında zahmet veren bir hale gelebilmektedir.

Daha önceleri yapılan XML kontrol uygulaması ile ilgili bilgi almak için tıklayınız

Yapılan son geliştirme ile hatalı fiyatlar ile satış yapılmasını engellemek için, belirli bir fiyat limitinin altında fiyat gönderilmesini engellemek adına bir fiyat filtresi eklenmiştir. Bu alana 5 yazıldığında, 5 TL altı fiyatı olan ürünler siteye aktarılmayacaktır.

Aynı şekilde stok filtresi de eklenmiştir Belirli bir stok değerinin altında olan ürünler siteye aktarılmayacaktır. Bu sayede, disk alanından tasarruf sağlanmakta ve sitede gereksiz bir ürün kalabalığının olmasının önüne geçilmektedir.

Teknoloji demek T-Soft demek.

Yazan:
Konu: XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Entegrasyonları İçin Fiyat ve Stok Limitleri Verilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
09.07.2015