XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir.

XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

XML Tedarikçileri ile entegrasyon yapan müşterilerimiz, bu kaynaklardan günlük gelen güncellemeler sayesinde, tedarikçilerin yeni ürünlerini sitelerine ekleyebilmekte, önceden eklenmiş olan ürünlerin fiyat ve stok güncellemelerini almaktadırlar.

Bu XML kaynaklarında çok çeşitli sebeplerden dolayı problemler olabilmekte, bu problemlerin kaynağı müşteriler tarafından doğru tespit edilemeyebilmektedir.

Diğer taraftan müşteriler, anlık olarak XML kaynağında bir ürüne ait stok veya fiyat gibi bir veriyi kontrol etmek isteyebilmektedirler.

XML sadece tanımlı sunucu ip'sine verildiği için, müşteri de XMl kaynağına ulaşsa bile aradığı veriye ulaşmasının teknik bilgi gerektirdiği için bu talepler çözümsüz kalmaktadır.

T-Soft e ticaret sistemi içine dahil edilen Tedarikçi Karşılaştırma modülü ile, ürünün tedarikçisi seçilip stok kodu yazılarak arama yapılablmekte, bir pencerede bulunan ürün gerçek XML üzerinde anlık olarak aranmakta ve bulunan sonuçta sadece o ürünle ilgili bilgiler getirilmekte, bir diğer pencerede ise, müşterinin e-ticaret sitesinde ki bilgiler görünmektedir.

Bu sayede eticaret sitesi tarafında veya XML kaynağında herhangi bir tutarsızlık olup olmadığı kolayca gözlemlenmekte, müşteri kimseye başvurmadan aradığı bilgiye ulaşabilmektedir.

Modüle ulaşmak için Ürünler > E-Tedarikçiler > Karşılaştırma sayfası açılmalıdır.

Yazan:
Konu: XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Tedariği Yapan Siteler İçin Kontrol Modülü Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
05.05.2012