Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir

Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret tüketici ile hızlı ve kolay iletişimin mecrasıdır. Mecra hedefi dışına çıktığında anlamını yitirir ve geri dönüşleri de paralel olarak azalır.

E-ticaret yazılımları meydana gelen ihtiyaçlara, çözüm üretebildikçe değer kazanır.

Filtreleme yapısı, özellikle belirli sektörler için çok önemlidir, ürünlerde belirli nitelikler bulunuyorsa ve müşteriler ürüne ulaşmak için bu nitelikler içinde değerlendirme yapıyorlarsa modül önem kazanmaktadır.

Örneğin bir buzdolabı alırken, ürün kapağının ne tarafa açıldığı, içinde kaç bölme olduğu, kapasitesi vb gibi kriterleri, ürün içinden incelemektense, filtreleyerek, kolayca aranan ürüne ulaşılabilmektedir.

Filtreme modülünün de zamana bağlı olarak geliştirilmesi gerekmekte ve daha esnek kullanılabilir düzeye gelmesi için çalışmalar yapılmaktadır.

Yakın zamanda gerçekleştirilen filtreleme kriterlerinde birden fazla alanın seçilebilmesi özelliğini incelemek için tıklayınız

Son geliştirilen özellik ise, filtre alanlarında rakam kullanılması durumunda, bir kaydırma çubuğu ile iki değer arasındaki ürünlerin kolaylıkla filtrelenebilmesini sağlamaktadır.

Yukarıdaki resimde görüleceği şekilde, rakamsal değerler müşteri tarafından kolayca aralık belirtilerek filtrelenmekte ve filtrelerin sayfada daha az yer kaplaması sağlanabilmektedir.

Filtreleme modülü lisansı olan tüm müşterilerimiz özelliği kullanabilmektedirler. Yalnız filtreleme şablonunda manuel düzenleme yapılmış projelerde özellik çalışmayacaktır. Şablonun standart olarak kullanılması gerekmtektedir.

Yönetici panelinde, Kategori / Filtreler bölümünden filtreler oluşturulmaktadır.

Yeni bir filtre kategorisi eklerken, tip alanından Sayısal İçerik seçilerek, bu alanda bir rakam girileceği belirtilmiş olur.

Ürüne filtre tanımlarken, bu şekilde belirtilmiş alanlarda aşağıdaki resimde olduğu gibi, rakam girilebilen bir alan belirecektir.

Buraya rakam girilerek filtreyi kaydetmek yeterlidir.

T-Soft e-ticaret ile değişim hiç durmaz, sadece hızlanır.

Sizin için çalışıyoruz

Yazan:
Konu: Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Filtreler Modülüne Rakamsal Değer Girebilme Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
11.04.2014