YAZILIM GÜNCELLEMELERİYAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Gelişmiş Filtreleme Modülünde Birden Çok Filtre Seçilebilme Özelliği Gel...

 
Gelişmiş Filtreleme Modülünde Birden Çok Filtre Seçilebilme Özelliği Geliştirilmiştir

 
  

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Filtreleme Modülünde Birden Çok Filtre Seçilebilme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Gelişmiş filtreleme özelliği ile, müşterilerin ürüne ulaşabilmesi kolaylaşmakta ve büyük projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

E-ticaret sitelerinde müşteriler ne kadar az vakit geçirerek ürüne ulaşabilirlerse, alışveriş oranı da aynı şekilde paralel olarak artmaktadır.

Filtreleme modülünde yeni geliştirmeler yapılarak, ürün ekleme sırasında, ilgili ürüne ait yeni bir filtre seçeneğinin ortaya çıkması ihtimali için, her filtrenin soluna bir + işareti eklenmiş tıklandığında sayfadan ayrılmadan yeni bir filtre kriteri eklenebilmesi sağlanmıştır.

Yine çok önemli başka bir geliştirme ise, bir filtre başlığında birden fazla seçeneğin işaretlenebilmesi sağlanmıştır. Örneğin resimde görüldüğü gibi, Çap başlığı için artık hem 5 mm hem de 7 mm seçenekleri eklenebilmektedir. Bu sayede bir ürünün bir den fazla seçeneğe ait olduğu durumlar için çözüm üretilmiş olunmaktadır.

T-Soft ile ileriye daima ileriye...

29.11.2013Tüm Güncel.
Yazan: Görevi: Destek Birimi Şirket:T-Soft E-Ticaret
Konu: Gelişmiş Filtreleme Modülünde Birden Çok Filtre Seçilebilme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Filtreleme Modülünde Birden Çok Filtre Seçilebilme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek 29.11.2013