T-Soft İle Size Özel Çözümler - İşinize En Uygun E-Ticaret Deneyimi
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Projeniz size özel teknik özellikler gerektirmekteyse, her şeyi baştan tecrübe etmeye vaktiniz yoksa, sonuçlarla ilgileniyorsanız ve sebepler ile oyalanmak istemiyorsanız size özel çözümlerimizi tercih edebilirsiniz.
En Özel, Standartlardan Uzaklaşmamayı Başarabilendir

Web teknolojileri baş döndürücü bir hızla değişmektedir. Bugün için baştan sona ihtiyaca yönelik geliştirilen bir proje daha ilk ay bitmeden, yetersiz kalmakta ve geçerliliğini kaybetmeye başlamaktadır. Bunun sonucu arama motorlarında sıralama kaybetmekten tutun, pazarlama otomasyonlarının çalışmamasına, 3.parti çözümler ile entegrasyon sorunlarına kadar kritik bir çok problem olarak kendini göstermektedir.

Bir projeye özel olarak tamamen özgün çözüm geliştirme, altından kolay kalkılabilir bir maliyet değildir. İşin hakkı verilmediği zaman da bunun adı mağduriyet olmaktadır.

Özgünleştirmeye uygun startlarda geliştirilen T-Soft e-ticaret çözümünde, onlarca yazılım mühendisi tarafından yoğun çalışmalar sonucunda yazılıma ait yeni versiyonlar çıkarıldığında, özel hizmet verilen projelerde de bu versiyonlara geçiş yapılabilmekte, sonrasında küçük geliştirmeler ile, teknolojik gelişmelere adapte olunabilmektedir.

Standartlara uygun özelliştirme ile, bir yandan onlarca mühendisin geliştirdiği standart ürünün özellikleri küçük geliştirmeler ile sürekli kullanılabilirken, diğer yandan projeye özel geliştirmelerde ise herhangi bir bozulma olmayacaktır.

Böylesine bir özel çözüm, müşteriye özel arayüz kodlaması, uygulama marketinde müşteriye özel uygulamalar, web servisleri ile müşteriye özel geliştirilen destekleyici yazılımlar ile gerçekleşebilmektedir.

Size Özel Çözümler
Size Özel Çözümler
Proje Yönetimi

Bir nakkaş, nakışını işlerken öyle bir sıra ile gider ki, izlerken hayran kalmamak mümkün olmaz. Bunun adına tecrübe diyoruz.

Proje yöneticilerimiz ve danışmanlarımız 15 yıldan bu yana, açılıp sonra kapanmış veya hiç açılamamış yüzlerce projeye şahit olmuş, aktif olarak hizmet verilen 2000 üzerinde projenin gelişimini gözlemlemiş, bir kısmında aktif olarak projeyi yönetmişlerdir.

Böyle bir deneyim, öncelikleri iyi belirleme, mevcut imkanlar ile operasyonel veya pazarlama noktasında en doğru hamleyi gerçekleştirmeye imkan sağlamakta, ortaya çıkan her sonuca hazır yeni hamleleri belirlemeye fırsat vermektedir.

Para bir çok hatayı kolayca örtebilmekte ve problemi ortadan kaldırabilmektedir. Ancak zamanın telafisi yoktur. Zamanı sizin için durduruyoruz.

Size Özel Uygulamalar

T-Soft e-ticaret çözümü bir uygulama marketini de içinde barındırmakta, bu sayede ülkemizin birbirinden değerli yazılım gruplarının geliştirdiği uygulamalar, T-Soft platformu üzerinden müşterilerimiz ile buluşmakta ve büyük bir ekosistem oluşmaktadır. (www.tsoftapps.com)

Günlük hayatta akıllı telefonlarda bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran bu uygulamaların benzerleri ile de ticaretiniz hızlanmakta, gelirleriniz artmaktadır. Özel projelerimizde müşteriye özel uygulamalar geliştirmekte ve bu uygulamaları sadece ilgili projede kullandırmaktayız. Bu sayede proje yönetim panelinde, tamamen özgün ve başka bir projede olmayan ihtiyaca yönelik bir uygulama yer alabilmektedir.

Size Özel Çözümler
Size Özel Çözümler
Özel Arayüz Kodlama

Sanal mağazanın müşteri ile temas ettiği nokta arayüzüdür. Projelerde, sektöre veya satış yapılan kategorilere yönelik özel kodlama gerektiren durumlar olabilmektedir. Bu çalışmalar satılan ürün ile ilgili detaylı bilgi verme amaçlı, müşterinin alacağı ürünle ilgili tercihlerini belirleyici veya hedef müşteri kitlesinin kullanım alışkanlıklarına yönelik olabilmektedir.

Arayüz tarafında yapılan kodlamalar projeye özel olmakta ve yazılım ile ilgili versiyon değişimlerinde, uyarlama gerektirebilmektedir. Bir ürünün teslim tarihi olarak, "2-4 iş gününde teslim edilir" ile "03.01 - 05.01 tarihleri arasında teslim edilecektir" ifadeleri aynı sonuçlar ifade etmek ile birlikte, farklı algılar ortaya çıkarabilmektedir.

Müşterinin siparişi tamamlamasına yönelik kolaylaştırıcı ve bilgilendirici her geliştirme çok değerlidir. Size özel çözümler, danışmanlarımızın analizleri ve sizin kararlarınız ile en yüksek dönüşümü ortaya çıkartacak kodlamalar ile oluşturulmaktadır.

Harici Yazılımlar

Proje ölçeği büyüdükçe, sanal mağaza yazılımının farklı yazılımlar ile iletişim gereksinimi artmakta veya yazılımı destekleyici ilave yazılımlar geliştirilmesi gerekmektedir.

T-Soft gelişmiş web servis alt yapısı ile harici yazılımlar geliştirerek yazılımı zenginleştirmeye imkan sağlamaktadır. Bu bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımı, bir İş Zekası (BI) yazılımı, bir ticari yazılım entegrasyonu, ,bir pazar yeri entegrasyonu, özel analiz ve bağlı otomasyon çözümleri olabilmektedir. İhtiyaca yönelik olarak yazılım geliştirilebilir veya gereksinimleri karşılayan bir yazılıma adaptör yazılımlar geliştirilebilir.

T-Soft web servisleri, ana omurga içinde geliştirmeler olduğunda fonksiyonelliğini yitirmemekte ve kullanılmaya devam edilebilmektedir. Bu sayede, yapılan harici yazılımlar, ana yazılımdaki geliştirmeler sonucunda herhangi bir problem olmadan kullanılabilmektedir.

Size Özel Çözümler
Size Özel Çözümler
Sınır Tanımayan Tasarımlar

Etkili bir tasarım, tüketicinin siteyi unutmamasını sağlayacak ve tüketicideki marka algısını güçlendirecektir. Sanal mağazalar için sitenin tasarımı, müşterinin göz zevki açısından değerlendirildiğinde çok önemlidir. İyi bir tasarım ise sadece görsel güzellik ile değil, aynı zamanda müşteri alışkanlıklarına uyum sağlayacak, alışveriş süreçlerini kolayca tamamlayacak düzeyde olmalıdır. Tasarım ile farklı sitelerden farklılaşılabilmeli ancak yoğun tasarımsal öğeler ile alışverişe yönlendirme etkisi azaltılmamalıdır.

Deneyimli tasarımcılarımız, yıllardan bu yana yüzlerce projede bizzat sonuçları yaşayarak elde ettikleri tecrübeler ile proje özelliklerine göre en uygun tasarım çalışmasını gerçekleştirmektedirler.

Özel Raporlama Çözümleri

Gerçekleştirilen her satış, bir sonraki satış için bir tecrübedir. Bir kaç satış çok kolayca analiz edilebilir, ancak yüzlerce satış gerçekleştiğinde artık profesyonel raporlama çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Satılan ürünlerin benzer özellikleri, e-ticaret sitesine yeni eklenecek ürünler için bir veridir. Hangi şehirde, hangi ödeme sistemlerinin aktif kullanıldığı, cinsiyet ile ödeme yöntemi arasında bir ilişki olup olmadığı, 24-30 yaş arasındaki Ankara müşterilerinin son ayda bir önceki aylara göre %30 azalan bir sipariş hacmi oluşturduğu değerlendirilmesi gereken bir konudur. Veriler doğru yorumlandığında alınan aksiyonlar e-ticaret sitesinin satışlarını artıracaktır. Ancak yorumlanabilmesi için anlamlı verilere ihtiyaç duyulmaktadır.

İhtiyacı analiz etme, uygun raporların hazırlanması konusunda yazılım geliştirmeleri gerçekleştirme, oluşan raporların analizi ve nasıl bir değerlendirme yapılabileceği konusunda müşteri eğitimi ile rakiplerinizin hayal edemeyeceği detaylar size güç versin.

Size Özel Çözümler
Size Özel Çözümler
Hizmet Alımı Danışmanlığı

E-ticaret yazılımından, ödeme sistemine, e-posta pazarlamadan, performans pazarlamaya, SMS çözümlerinden, çağrı merkezi çözümlerine, Lojistik firma tercihinden, muhasebe programı tercihine, arama motoru optimizasyonundan dijital pazarlama şirketine, içerik pazarlamadan ofis bilgisayarlarının teknik desteğini verecek şirkete kadar bir çok şirket ile çalışma gerektirmektedir.

Bütün bu tedarik kalemlerinin belirlenmesi, alternatif tedarikçilerin tespiti, değerlendirme toplantılarının yapılması, karar aşamalarında katkı sağlamaya kadar olan süreçlerde hep yanınızdayız.

Basın Kapının Ziline

Açalım sonuna kadar, sizin imkanlarınızı bizim tecrübemiz ile birleştirelim, gerçekleşsin hayalleriniz, birlikte başaralım!