Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir

Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret siteleri için, siteye giren yöneticilerin sayısının artması farklı güvenlik sorunlarını meydana getirmektedir. Yetkilendirme modülü ile artırılan güvenlik önlemleri bu konuda büyük fayda sağlamaktadır, yöneticilerin giriş yaptıktan sonra, diğer kullanıcılar arasında online olanları görmesi ve hangi iplerden sisteme giriş yaptıklarının takip edebilmesi de bu konuda etkili bir adım olmaktadır.

Son yapılan geliştirme ile, hangi kullanıcı ne zaman sisteme erişmiş, hangi ipden girmiş, hangi browseri kullanmış ne zaman çıkış yapmış, en son ne zaman aktif olmuş gibi bilgiler kayıt altına alınmakta ve filtrelenebilmektedir.

E-posta Adresi, Ip Adresi, Giriş Tarihi, Son İşlem Tarihi, Kullanıcı Adı, Browser gibi alanlar üzerinden arama yapılarak sonuçlara ulaşılabilmekte ve çıkan sonuçlar Excel'e aktarılabilmektedir.

Böylece kullanıcıların takibi daha da artırılmaktadır.

Raporlara Ayarlar / Kullanıcı Yönetimi / Kullanıcı Giriş Raporları bölümünden erişilebilmektedir.

T-Soft ile hep beraber daha da ileriye... E ticaret T-Soft ile çok daha güzel

T-Soft E ticaret sistemleri

Yazan:
Konu: Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetim Paneli Kullanıcılarının Takibi İçin Kullanıcı Giriş Raporu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
04.03.2013