Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır.

Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Son zamanlarda televizyonlarda dahi reklamına sık sık rastladığımız, Yandex arama motoru, hızla bir çok servisini yayına koymaya devam ediyor.

Türkçe içerikli olarak hazırlanan servislerden birisi olan Metrica, site ile ilgili analiz ve istatistikler yapmakta.

En yaygın ve ücretsiz analiz yazılımı olan Google Analytics ile kıyaslandığında, hiç te altta kalmayacak bir yazılım olarak gözlemlenebilir.

T-Soft e ticaret sistemleri kullanıcılar, yandex entegrasyonu ile siteye kayıt sonrası aldıkları kodu, yerleştirdiklerinde, 10 dakikalık bir gecikme ile, siteleri ile ilgili istatistikleri takip edebiliyorlar.

Yandex Metrica uygulamasına kayıt olmak için https://metrica.yandex.com.tr adresi ziyaret edildikten sonra, form doldurularak, siteye yerleştirilecek kodlra ulaşılabilmekte.

Bu kodlar e ticaret sitesi yönetim panelinde, Ayarlar / Genel Ayarlar sayfasında açılır kutudan Diğer Ayarlar seçilip, Yandex Kodu başlığının yanındaki değiştir butonu ile açılan penceredeki alana girilir ve entegrasyon tamamlanır.

e ticaret siteniz ile ilgili kapsamlı istatistikler, sitenizi daha iyi anlamanıza imkan sağlayacağı için, bu gibi programlar içerisinde güvenli olanları kullanmakta fayda bulunmaktadır.

Yazan:
Konu: Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yandex Metrica Entegrasyon İmkanı Sağlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
08.05.2012