XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir

XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürünlerinin farklı E Ticaret sitelerinde satışını yapmakta olan müşterilerimiz bayilerine XML çıktısı vererek, sitelerindeki ürünlerin güncel stok, fiyat ve diğer bilgilerini XML üzerinden ulaştırmaktadırlar.

Bu kapsamda XML çıktılarında, farklı projelerde ihtiyaç duyulması üzerine yeni seçenekler eklenmiştir.

Üyeler bölümünden, herhangi bir üye seçildikten sonra, üst menüden, XML Erişim Linki başlığına tıklanarak XML çıktısı ayar penceresine ulaşılır;

Seo Alanlarını Gönder: XML içerisinde ürünlerin Keyword, Description ve Title bilgilerini gönderir, bu konuda bilgi sahibi değilseniz işaretlemeyiniz.

Çoklu Resim Gönder: Ürünlerin birden fazla resmi var ise, hepsinin gönderilmesini sağlar, trafik maliyetlerini artırabilir, özellikle resim paylaşımı istemiyorsanız tercih etmeyebilirsiniz.

Resmi Tam Linkle Gönder: XML alan site resimlere ulaşamıyorsa bu seçenek aktif hale getirilebilir.

Ürünün Dış Linkini Gönder: Bazı e-ticaret projelerinde, XML dağıtan siteye ziyaretçi yönlendirilmesi yapmak istenebilir, bu amaçla konulmuştur.

Alt Ürünleri Göster: Ürünlerin varyant seçeneklerinin de XML içerisinde bulunmasına imkan tanır.

Yazan:
Konu: XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; XML Çıktılarına Yeni Seçenekler Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
21.09.2012