Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir

Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Video Galeri modülü, ürün videolarının ve site ile ilgili genel videoların, kategorize edilmiş olarak, video galeri sayfasında görünmesini ve müşterinin beğendiği videoyu izleyebilmesini, isterse sosyal medya üzerinde paylaşarak, kendi çevresine duyurabilmesini sağlamaktadır.

E-ticaret sitelerinde önemli bir maliyet parametresi olan trafik oluşumunu engellemek için herhangi bir paylaşım platformuna eklenen videonun, embed kodları ile siteye eklenmesi sağlanmakta ve trafik kullanımı olmamaktadır.

Birbirine benzeyen ve aynı içerikler ile müşterinin karşısına çıkan e-ticaret sitelerinin farklılaşması günden güne önem kazanmaktadır. Bu farklılaşmada, görsel tasarım, zengin içerik önem taşımaktadır. Video Galeri modülü müşteri ile etkileşimi artırmakta ve sitede farklılık meydana getirmektedir.

İlle de siteye ait videoların konulması gerekmeyebilir, satılan ürünler ile ilgili internette başka videolar bulunarak siteye eklenebilir, hizmet verilen kategoriler ile ilgili videolar yer alabilir.

Aşağıdaki resimde Video Galeri sayfasının genel görünümü yer almaktadır.

Herhangi bir videoya tıklandığında resimdeki gibi, video izlenebilmekte ve paylaşılabilmektedir.

Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu açısından her türlü detay düşünülmüştür.

Videolara Video Galeri bölümünden ulaşılabilmek ile birlikte aynı zamanda bir ürün ile ilgili bir video ise, o ürünün detay sayfasından da ilgili ürünün videosuna ulaşılabilmektedir.

Video eğer ürüne ekleniyorsa, ürün detay sayfasından kolayca video eklenebilmektedir.

Aşağıdaki resimden ürün detayı sayfasında video eklenmesi görülecektir.

Eklenen videolar kategorize edilebilmekte, sınırsız kategori oluşturup bu kategoriler ile videolar ilişkilendirilebilmektedir.

Resimde eticaret sitesi yönetici panelinde videoların görünümü yer almaktadır.

Kolay bir şekilde videoları eklenerek, video ile ilgili bilgiler ile birlikte kayıt tamamlanmaktadır.

Modül standart olarak paketlerimizde birlikte gelmemekte, ilave modül olarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Yazan:
Konu: Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Video Galeri Modülü Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
18.11.2013