Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur

Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret yönetici panelinde üyeler sayfasında her sayfada standart olarak 17 üye gösterilmekteydi. Sayfalama yaparak üyelerin görünebilmesi sağlanıyordu, tek sayfada daha fazla üyenin görüntülenebilmesi için rakamın değiştirilebilmesi sağlanmıştır.

Çok yakında tüm listeleme yapıları ekranı tam kaplayacak ve tüm kayıtların listelendiği modelde yayınlanmaya başlayacaktır. Geçici olarak bu düzenleme gerçekleştirilmiştir.

Artı taksitlerde, her bir taksit tutarının artı taksitli durumdaki değeri göstermesi sağlanmıştır.

Ürün detaylarında taksit seçeneklerinin gösterildiği bölümler tamamen div yapısı ile yönetilebilir duruma getirilmiştir. Daha önceden her durumda bir satırda en fazla üç bankanın taksit seçenekleri gösterilmekte iken bundan sonra, sol ve sağ blokların olup olmama durumunda göre daha fazla olabilmektedir.

T-Soft E ticaret sistemleri

Yazan:
Konu: Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üyeler Sayfasında Görüntülenen Kayıt Sayısı Ayarlanabilir Olmuştur
Yazan: T-Soft Destek
02.03.2013