Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir

Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

e-ticaret sitelerinde alışveriş yapan üyelerin bir kısmı sepetlerine ürün ekleyip, sipariş vermeyebilmekte, siparişi erteleyebilmekte, daha sonra unutabilmekte veya daha ucuza başka bir yerden bulabilmektedirler. Bu veya daha farklı olarak sebep her ne olursa olsun, sepete eklediği ürünü almayan müşterilerin niye almadığını bilmek önemli bir veridir. Bu bilgiye ulaşabilmek için öncelikle, hangi üyelerin sepetlerinde ürün var, ne zamandır bu şekilde bekliyor, bu ürünler neler gibi bilgilere sahip olmak gerekmekte.

Üye sepetini görüntüleme modülü, sepetine ürün eklemiş olan üyelerin, her eklediği ürünü, varyantını, kaç adet eklediği gibi bilgileri raporlamaktadır.

Bu bilgiler ile müşteriye dönüş yapılarak, siparişi sonuçlandırılmasına yardımcı olunabilir veya müşteri satın alsın diye, bir hediye çeki oluşturulabilir veya çok daha darklı bir metodla bu müşterinin yarım kalan siparişini sonuçlandırmak için çalışma yapılabilir.

Bu modüle, yönetim panelinde Üyeler / Sepet İçeriği başlığından erişilebilir.

Ayrıca e-ticaret paketinin yönetici panelinde, her üyenin detay penceresinde, o üyenin sepetinde neler olduğu görüntülenebilmektedir.

Bu özellik ile ilgili eğitim videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Yazan:
Konu: Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Sepetini Görüntüleme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
16.05.2012