Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır

Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Üye sepete ürün eklediğinde, siparişi sonuçlandırmadan siteden çıkış yaptığında, daha sonraki girişlerinde sepetinde bıraktığı ürünler aynı şekilde kalmaktadır.

Bazı sektörlerde faaliyet gösteren e-ticaret siteleri üye sepetinin her girişte boş olarak gelmesini ve üyenin ürünleri sepete attığında sepetin tekrar dolmasını talep etmektediirler, bu yüzden bu özellik ayara bağlanmış ve tercihli hale getirilmiştir.

Ayarlar / Genel Ayarlar / Sipariş ve Sepet Sayfaları ayarlarına gelindiğinde "Üye Sepeti Boşaltılsın" seçeneğinin aktif olması durumunda, üye alışverişi sonlandırmamış ise, her giriş yaptığında sepet bom boş olacak ve ürünleri tekrar sepete atması gerekecektir. Seçenek pasif ise, üye sepetine ürün eklemiş ise, siteden çıkış yaptıktan sonra, tekrar giriş yaptığında sepetindeki ürünler aynı şekilde kalacak ve alışverişini sonuçlandırabilecektir.

Yazan:
Konu: Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Sepetindeki Ürünler Hafızası Ayara Bağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
09.03.2012