Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir.

Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E Ticaret sektöründe ilk defa üye olana para kazanma kampanya modelini uzun zaman önce uygulayan T-Soft e-ticaret yazılımı , teknolojik gelişmeler ve yeni gereksinimlere paralel olarak modülü yeniden geliştirmiştir.

Kampanya temelde, üyeliği teşvik etmek üzerine kurulmuştur, üye olacak kişiye cazip bir seçenek sunularak üye sayısı artırılmaktadır. Bununla beraber isteğe bağlı olarak üye olan kişinin kazandığı indirim çekinin, e ticaret sitesine bir zarar getirmemesi için, belirli bir tutar üzerinde yaptığı alışverişte çekin geçerli olması sağlanabilmektedir.

Resimden de anlaşılacağı gibi, her üye olan kişi 5 TL değerinde bir indirim çeki kazanacaktır. Ancak üye sadece 100 TL üzeri siparişlerinde bu çeki kullanabilecektir. Bu sayede çekin kullanılabilmesi ve müşteriye 5 TL kazandırılabilmesi için 100 TL'lik bir alışveriş şartı getirilmiş %5 ve üzeri bir marj ile çalışan bir ETicaret sitesi ise bu ticaretten zarar görmemesi veya para kazanması sağlanmış olacaktır.

Kampanya her yeni üyeye bir indirim çeki kazandırabilmekle beraber, çekin üyenin allışverişini tamamlamasını müteakiben de kazanılması modeline göre ayarlanabilir. Resimde sağ bölümdeki seçenek aktif ise kampanya bu şekilde çalışacaktır. Bu sayede üyenin 2 alışverişi garanti altına alınmış olacaktır. Potansiyel müşteri çek kazanmak için önce üye olacak, sonra ilk alışverişini yapacak, sonra indirim çeki kazanacak, bu çeki kullanmak için de ikinci alışverişini yapmış olacaktır.

Ayrıca yeni geliştirme ile beraber, her iki kampanya modeli için de müşteriye giden e-posta'nın konusu yazılabilmekte ve müşteriye giden e-posta tasarımı kolayca hazırlanabilmektedir.

Müşteriye giden e-posta için varsayılan olarak, tasarımlı hazır bir şablon bulunmakta, bu şablonu beğenmeyen veya üzerinde değişiklik yapmak isteyen müşterilerimiz kolayca editör üzerinden değişiklik yapabileceklerdir. İsteyen müşterilerimiz de HTML kodları ile teknik bir arayüz üzerinden kendi tasarımlarını ekleyebilirler.

Yine bu işlemler sırasında başarısız olan müşterilerimiz varsayılanı yükle seçeneği ile, kolayca ilk başlangıç ayarlarına dönebileceklerdir.

Sipariş / Kampanya / Üye Ol Para Kazan seçeneğinden kampanya sayfasıan ulaşarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sipariş / Kampanya / Hediye Çekleri sayfasından da bugüne kadar bu kampanya modelinde oluşturulmuş tüm çekleri ve bu çeklerin kullanılıp kullanılmadığı, kullanıldı ise hangi sipariş te kullanıldığı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bir ekran iki mükemmel kampanya ve tabi ki bir T-Soft projesi.

Bol kazançlı kullanımlar dileriz.

Yazan:
Konu: Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Ol Para Kazan & Üye Ol Alışverişini Tamamla Para Kazan Kampanyası Gelişmiş Özelliklerle Yeniden Yazılarak Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
03.02.2013