Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır.

Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Müşteri Üye bölümünden, Çıkış seçeneğini tıkladığında, normal şartlarda sitenin ana sayfasına yönlendirilmektedir.

Geliştirilen yeni özellik ile, üye çıkış yaptığında, ayrı bir sayfaya yönlendirilecek ve bu sayfada ne olacağı esnek bir şekilde yönetilebilecektir.

Örnek olarak, çıkış yapan müşteriye bir hediye çeki gösterilebilir ve müşterinin bu çekten faydalanmak için, tekrar siteye giriş yapıp sipariş vermesi sağlanabilir veya, çıkış yapan müşteriye, çok iddialı fiyatlarla satış yapılan bazı ürünler gösterilebilir veya özel bir mesaj verilebilir, "Çıkış yaptınız, tekrar bekleriz, her gün bir kategoride çok özel indirimlerimiz var" vb.

Bunun için blok yönetiminde özel bir sayfa oluşturulmuştur. Tasarım / Blok Yönetimi açıldıktan sonra Bulunduğunuz Sayfa olarak Çıkış Sayfası seçilir. Bu sayfayı istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz blokları yerleştireblirsiniz.

Ön tanımlı olarak bu ayar pasif durumdadır ve ziyaretçi çıkış yaptığında ana sayfaya yönlendirilir.

Ayarı aktif yapmak için, Ayarlar / Genel Ayarlar açılarak, Çıkış kelimesi ile arama yapılabilir. Çıkan Üye Çıkışı Çıkış Sayfasına Yönlendir sonucunu aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Unutmamak gerekir ki başarılı e-ticaret projeleri, küçük detaylarda farklılaşabilenlerdir. Yoksa her e ticaret sitesi benzer ürünleri satmakta ve hemen hemen aynı fiyatlarda müşterilerine sunmaktadır.

T-Soft e ticaret sisteminin özelliklerini kullanarak, hiç akıla gelmeyecek kampanya metodları üretebilir, müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

V:3.30.44

Yazan:
Konu: Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Görmesi Sağlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
04.01.2013