Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır

Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Üye kayıt sayfasında, müşterilerden istenen bilgilerin ne olduğu ve bu bilgilerin zorunlu olup olmadığı T-Soft e ticaret sisteminde yönetilebilmektedir.

Bazı projelerde üye kayıt sırasında çok fazla bilgi istenirken, bazı projelerde isim ,soyisim, e-posta ve parola ile yetinilmektedir. Her iki durum için de büyük esneklik sağlayan T-Soft bunların dışında üye kayıt sırasında yazılımda olmayan ama müşteriden istenebilecek bilgiler için 15 alan sunmaktadır. Bu alanları kullanarak, yazılım standardında olmayan yeni bilgileri müşteriden istenebilmektedir.

Yeni yapılan geliştirme ile, Kaydet fonksiyonuna gerek kalmadan, sadece bilgiyi girme ve alanları seçme yeterli hale gelmiştir.

Yazan:
Konu: Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Başvuru Sayfasındaki Bulunan Alanların Yönetimi Yeniden Kodlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
10.09.2013