Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir

Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E Ticaret sitelerinin özelliği müşterinin online siparişi kendisinin sonuçlandırması olmakla beraber, çoğu zaman müşteriler bu işlemleri sonuçlandıramamakta veya benzeri bir sebepten dolayı bunu site yöneticisinden istemektedirler. Bazı üyeler telefonla sipariş vermek istemektedirler.

Üyeler bölümünde herhangi bir üyeyi işaretleyip, üst menüde bulunan Üye Girişi bağlantısı tıklanarak, üyenin kullanıcı adı ve şifresini girmeye gerek kalmadan üye adına siteye yeni bir pencerede giriş yapılabilir.

Üyenin sepete eklediği ürünler varsa aynı şekilde görünebilir, üyenin mevcut adresleri kullanılabilir ve üye adına sipariş tamamlanabilir, bu sayede daha sonra üye e-ticaret sitesine kendi giriş yaptığında, eski siparişlerim alanında bu siparişi görebilir, kargo takibini yapabilir, üye ile iligili gerçekleşmiş tüm işlemler e-ticaret sitesinde bulunan üye hesabı ile ilişkilendirilmiş olur.

Üye adına giriş yapabilmenin tek tıklama ile gerçekleşebilmesi, üyenin kullanıcı adı ve parolasını bilmeye gerek kalmaması ve bu bilgilerin değiştirilmesine gerek kalmaması çok faydalı özelliklerdir.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile e-ticaret çok daha kolay.

Yazan:
Konu: Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Adına Siteye Giriş Yaparak İşlem Yapabilme Özelliği Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
23.02.2012