Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir

Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitesine ürün ekleme yapılırken, müşterilerimiz tek bir fotoğrafı yüklemekte, T-Soft e-ticaret yazılımı ise otomatik olarak yüklenen resmin ebat boyutlandırma ve kalite ayarlamasını yaparak, ürün detayında görünen resim, zoom yapılan resim ve ürün listeleme sayfalarında görünen resim olarak üç farklı kopya oluşturmaktadır.

İlerleyen zamanlarda tasarım değiştiren, farklı ebatlarda resimler kullanmak isteyen müşterilerimizin, ürünlerini tekrar eklemeleri gerekmekte idi.

Yapılan geliştirme ile, ayarlar tekrar düzenlenerek, en büyük resim üzerinden, ürün listeleme ve ürün detay sayfasında yer alan resimlerin tekrar ebatlandırılarak oluşturulması özelliği geliştirilmiştir.

Özellik tüm paket kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

Kullanmak için, Ürünler / Üürnler sayfasında menüde yer alan başlıklar içinde Gelişmiş isimli başlığın üzerine gelindiğinde açılan menüden Yeniden Fotoğraf Boyutlandır seçilmelidir. Bu seçim yapıldığında, işaretlenmiş olan tüm ürünlerde düzenleme gerçekleşecektir.

Başarı ayrıntılarda gizlidir. T-Soft'la başarı hep sizinle

Yazan:
Konu: Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürünlerde Resim Yeniden Boyutlandırma Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
31.05.2013