Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır

Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürün listeleme ve sipariş yönetimi sayfaları E ticaret yazılımlarında en çok kullanılan sayfalardır.

T-Soft E ticaret yazılımlarında bu sayfaların esnek yönetilebilmesine özen gösterilmiştir ve her geçen gün yeni seçenekler ile daha da kolaylaştırılması sağlanmaktadır.

Son yapılan geliştirme ile, listeleme ekranındaki başlıkların seçiminin hafızada kalması sağlanmıştır. Bir kullanıcı kendi bilgisayarında iken, hangi başlıkları aktifleştirmiş ise, o başlıkları sayfayı her açtığında aktif olarak görmeye devam edecektir.

Aşağıda bulunan resim ürünler sayfasını göstermektedir. Bu sayfaya Yönetim Paneli / Ürünler / Ürünler başlığından erişilmektedir.

Sayfada iken herhangi bir başlığın hemen sağındaki ok işaretine tıklandığında aşağıda doğru açılan pencerede Kolonlar işaretlendiğinde yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencere bu sayfada hangi alanların görünmesi istendiğini belirlemektedir. Görünmesi istenen ayarlar işaretlendikten sonra , herhangi bir Kaydet butonuna gerek kalmadan, tercih aktifleştirilecektir.

Bu andan itibaren sayfa her açıldığında bu tercihler ile alanlar görünecektir.

Örneğin kendisi üretici olan bir e-ticaret sitesi Tedarikçi alanının görünmesini istemeyebilir. Bu durumda pasif edilerek gereksiz yere yer kaplaması engellenmiş olacaktır.

Aynı şekilde siparişler sayfasında da bu alanların yöentilmesi sağlanmıştır. Sürekli perakende müşterilere hizmet veren bir sitede bu alanda Firma Adı başlığının olması gereksiz olacaktır.

T-Soft E ticaret paketleri ile tüm detaylarda tam hakimiyet sizin olacaktır.

Yazan:
Konu: Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün ve Sipariş Yönetimi Sayfalarında Alan Seçimlerinin Hafızada Kalması Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
10.02.2013