Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir

Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürün karşılaştırma özelliği geliştirilmiştir.

E ticaret sitesinde yer alan ürünlerin özellikleri ile beraber girildiğinde, bir kaç ürün içerisindeki farklılıkları karşılaştırarak satın almak isteyen müşteriler için geliştirilen özellik kullanışlı olarak tasarlanmış ve kolayca müşterinin karlılaştırma yapabilmesine imkan tanımaktadır.

Eğer ürüne filtre seçenekleri girilmemiş ise, sadece ürün adı, markası ve fiyatı bilgilerini karşılaştıran modül, seçenekler mevcut ise, alanların tümünü karşılaştırarak göstermektedir. Ürüne filtre girilebilmesi için filtreleme modülüne

Standart olarak pasif olarak gelen özelliği aktifleştirmek için Ayarlar / Genel Ayarlar / Ürünler Sayfası ayarlarında Ürün Karşılaştırma seçeneği düzenleye tıklanır.

Aktif edildikten sonra ürün listeleme sayfalarında aşağıda yer alan resimde görüldüğü gibi karşılaştırma için her ürünün altında bir onay kutusu yer alır, tıklanan ürünler, karşılaştırma bağlantısına basılarak karşılaştırılır.

Özellik Hiperactive ve üzeri e-ticaret paketlerimizde bulunmaktadır.

Ayrıca ilave modüller sayfasından sipariş'te verilebilmektedir.

T-Soft eticaret sizin için gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Karşılaştırma Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
20.08.2013