Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir

Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürünleri detaylı düzenlemeyi sağlayan ürün detay penceresi yeniden geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret yazılımı ile ürün detay sayfası açılmadan da, listeleme sayfalarında ürün bilgileri değiştirilebilmek ile beraber, detaylı düzenleme yapmak için ürün detay penceresini açan müşterilerimizin , esnek ve hızlı düzenleme yapabilmeleri için bölüm yeniden geliştirilmiştir.

Yenilenen sayfada ekran tam olarak sayfayı kapladığında en verimli olacak şekilde planlanmıştır.

Birden fazla kategoride ürünlerin bulunma durumu günden güne arttığı için, bu alan genişletilmiştir.

Ürün açıklamalarının hızlı ve pratik girilebileceği bir alan oluşturulmuş, kapsamlı bilgi girişi için ise, tam sayfayı kaplayan bir editöre geçiş imkanı sağlanmıştır.

Ürün eklerken, yeni bir marka veya model ekleme ihtiyacı olursa, pencere açık iken, Marka başlığının hemen sağındaki yeşil artı işaretine tıklanarak yeni markanın o esnada oluşturulup, seçilebilmesi sağlanmıştır.

Ürüne çoklu fotoğraf yükleme imkanı sağlanmıştır. Çoğu müşterimiz tarafından beklenen bu özellik, sınırsız resim ekleme imkanı ile ülkemizde bir ilktir.

İstenirse masaüstünden birden fazla fotoğraf sürüklenip resimde görünen kutucuğa bırakılabilmekte, istenirse de Fotoğraf Ekle simgesi tuşlanarak, bilgisayarsan resimler topluca seçilebilmektedir.

Yüklemeyi Başlat tıklandığında ise tüm seçilmiş fotoğraflar topluca yüklenmektedir.

T-Soft e-ticaret sisteminin ürüne sınırsız resim ekleme özelliği ile birlikte, yeni e-ticaret yazılımlarının örnek alabileceği, mükemmel bir mimari ve kullanım şekli oluşturulmuştur.

Çoklu resim yükleme ana ürün resmi için olabilmek ile beraber, varyantlar için de mümkündür.

Ürün varyantları oluşturulma penceresi de, çoklu renk ve beden ile çalışan sitelerin ihtiyacına göre planlanmış ve en verimli kullanım imkanı ortaya çıkmıştır.

Bir seferde yüzlerce alt ürün, çok kolay bir şekilde oluşturulabilmektedir.

Bir renge ait tüm bedenler veya bir bedene ait tüm renkler tek bir işaretleme ile seçilebilmekte, renk veya beden tanım sütünların ekran kaydığı zaman bile sabit kalarak kılavuz görevini devam ettirmektedir.

Sizleri yeni ürün düzenleme penceresinin farklı özelliklerini incelemeye davet ediyoruz.

T-Soft e ticaret ile her yeni güne, iş hayatınız daha kolaylaşarak uyanın.

Yazan:
Konu: Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Düzenleme Penceresi Yeni Özelliklerle Yeniden Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
12.11.2013