Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir.

Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Ticaret sitesinde ürünün incelendiği, ürün detay sayfasında, ürünü sepete atan müşterinin, ürünle beraber bir not girmesini isteyen müşterilerimiz için geliştirilen bu özellik ile, ürün detay sayfasında, Sepete Ekle butonunun hemen üzerinde bulunan kutucuğa, müşteri notunu yazarak sepete ürünü ekleyebilcektir.

Sipariş / hediye notu ürün bazında yönetilebilir bir özelliktir, bazı ürünlerde çok lazım olabiliyorken, bazılarında da çok gereksiz kalabilmektedir. Bu yüzden, yönetici panelinde, ürün düzenleme penceresinde, Ek Bilgiler sekmesinden, "Sipariş Notu Göster" işaretlenerek, istenen üründe bu notun görünmesi sağlanabilecektir.

Not ekleyen müşteri sepet sayfasında bu notu tekrar değiştirebilecektir.

Özellikle kişiye özel hediye satışı yapan müşterilerin, ürüne yapılacak baskıyı alabilmeleri için veya ürün siparişi verilirken bazı tercihlerin not olarak iletiilmesi gereken durumlarda, çok gerekli olmaktadır.

Etiketler: e ticaret programı , e-ticaret, e-ticaret sistemi, e-ticaret yazılımı, sipariş notu

Yazan:
Konu: Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detay Sayfasında Müşteriden Sipariş / Hediye Notu Alabilme Özelliği Eklenmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
30.05.2012