Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir.

Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Ticaret siteleride havale ile ödeme yapılarak alınan siparişlerde, para doğrudan hesaba geçtiği, bir kesinti, komisyon gideri olmadığı için müşteriyi teşvik etmek açısından bu yöntem cazip hale getirilebilmektedir.

Çoğu e-Ticaret projesinde %1 ile %5 arasında havale indirimleri yaygın olarak yapılmaktadır.

Diğer taraftan her üründe elde edilen kar aynı olmamaktadır. Bazı ürünlerde kar marjı %5 seviyelerinde iken, bazı ürünlerde bu oran %50 seviyelerine kadar çıkabilmektedir. Karlılık bu kadar değişken olunca, havale indiriiminde de standart bir rakam vermek zaman zaman zarar etmeye sebep olabilmektedir.

Bu ihtiyaçlardan dolayı T-Soft e-Ticaret sisteminde geliştirilen bu özellik ile her ürün bazında tek tek havale indirimini tanımlamak mümkün hale gelmiştir.

Bu özellik lisansa bağlı olup, her paketiimizde bulunmamaktadır.

Etkinleştirmek için Ayarlar sayfasında "Havale" kelimesi ile arama yapılarak "Ürün Bazında Havale Yönetimi" seçeneği aktif hale getirilir. Artık ürün düzenleme sayfasında havale indirimi görünecektir.

T-Soft e Ticaret sistemi ile e-ticaret çok daha karlı olmaya devam ediyor.

V:3.28.67

Yazan:
Konu: Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bazında Havale İndirimi Yapabilme Özelliği Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
06.11.2012