Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır

Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Toplu e-posta gönderimleri e ticaret siteleri için, en önemli tanıtım araçlarından biridir. eticaret yaygınlaştıkça, toplu e-posta gönderimleri, alıcılar tarafında rahatsızlık uyandırmakta, daha önce e-posta almaktan memnun oldukları e-ticaret sitelerinden, aniden tekrar almak istemeyebilmektedirler, e ticaret sitesinde buna imkan olmaması alıcıyı rahatsız etmekte, işin sonu mahkemeye kadar gidebilmektedir.

Yeni Türk Ticaret Kanunu da bu konuda önemli yaptırımlar getirmektedir.

T-Soft e ticaret sistemini kullanan bir e ticaret sitesinde ziyaretçi ilk üyelik başvurusu yaptığında veya bilgi güncelleme sayfasından bilgilendirme ve tannıtım e-postalarını alıp almama tercihini belirleyebilmektedir.

Yeni geliştirilen özellik ile, opsiyonel olarak, toplu gönderimlerde, gönderilen e-posta içine de bu bilgi yerleştirilebilmekte, ziyaretçi e-postayı inceledikten sonra, yeniden bu e-posta'ları almamaya karar verdi ise, e ticaret sitesine girmeye gerek kalmadan bu bağlantıyı tıklayarak, listeden çıkabilmektedir.

Bu özellik opsiyonel olarak yapılmış olup, e ticaret siteleri isterlerse, böyle bir tercihi üyeye bırakmayabileceklerdir.

Bu özelliğin kullanımı, toplu e-posta gönderimi ekranında belirlenebilmektedir. Her gönderim sırasında bu tercih yapılabilmektedir.

Özelliğin kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için, Toplu E-Posta Gönderimi ile ilgili videoya göz atılabilir.

Toplu E-Posta Gönderimi Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

T-Soft e ticaret yazılımı ile başarıyı detaylarda yakalayın

Yazan:
Konu: Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Toplu E-Posta Gönderimlerinde, Alıcıya Tekrar E-Posta Almama Tercihi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
14.05.2012