Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir.

Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Online tedarikçiler üzerinden çalışan müşterilerin, belirli bir rakamın altındaki ürünlerin hem tedarikinin ekonomik olmaması, hem de sevkiyatının ekonomik olmamasından dolayı, ticari zarara uğramamaları için, istenilen tutarın altındaki ürünlerin tedarikçilerden siteye aktarılmaması özelliği geliştirilmiştir.

Ürünler > E-Tedarikçiler bölümünde Aktif Ürün Limiti adı ile belirlenen bölümde fiyatı yazılan rakam altındaki ürünler siteye aktarılmayacaktır.

Tedarikçilerin ürünlerinin E ticaret sitesine aktarıldığı bölüm, T-Soft E ticaret sisteminin üstün özelliklerinden birisidir. Bu bölümde anlaşılmış olan tüm tedarikçilerin kategorileri, E ticaret sitesi üzerinde istenilen hiyerarşik düzendeki herhangi bir kategorinin içine aktarılabilmektedir.

Sistem sürükle bırak mimarisi ile çalışmakta ve bu özelliği ile eşsiz olmaktadır. Bu yapı sayesinde onlarca farklı tedarikçide bulunan kategoriler, sürüklenerek kendi eticaret sitenizdeki ilgili yerlere saniyeler içerisinde taşınabilmektedir.

Yazan:
Konu: Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tedarikçilerden Gelen Ürünlerin Fiyat Bazında Kısıtlanması Özelliği Eklenmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
01.05.2012