Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir.

Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Tedarikçiler üzerinden çalışan firmalar için, satılan ürüne göre ilgili tedarikçinin posundan satış yapma özelliğidir. Böylece ödemeler tedarikçilere doğru orantılı olarak dağılmaktadır.

Bu modül sayesinde, sattığı ürünleri daha sonra tekrardan farklı bir tedarikçiden alabilmek için ona ödeme geçen müşteriler, o tedarikçinin posunun kullanılabilmesi durumunda bu sorundan kurtulmuş olacaklardır.

T-Soft E ticaret sistemleri yine bir ilki müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Pos kullandırma hizmeti veren bazı firmalardan olan Arena, Metro, Genpa, KVK gibi firmaların entegrasyonlar ile sitesinde ürünlerini satan şirketler, aynı zamanda kendi sanal poslarına sahip ve kendi portföylerinden de ürün satıyorlar ise, bu modülü kullandıklarında ürün hangi tedarikçiye ait ise o tedarikçinin posundan çekim yapılacaktır.

Örnek vermek gerekir ise; Genpa cep telefonu türünlerinin satışını yapan aynı zamanda da kendi cep telefonu aksesuarlarını da sitesine eklemiş olan bir firma, hem Genpa entegrasyonunu sitesine kurmuş hem de kendi sanal poslarını kurmuş ise, sattığı cep telefonu ürünlerine ait ödemeler doğrudan Genpa posları üzerinden Genpa'ya gönderilecek, sattığı aksesuar ürünlerine ait ödemeler firmanın bankadan aldığı kendi posu üzerinden kendi hesabına aktarılacaktır.

Bu tatlı bir rüya idi şimdi gerçek oldu, tabi ki sadece T-Soft E ticaret sistemi kullanan müşteriler için.

ProPlus, ProActive ve HiperActive paket kullanan müşterilerimiz, ücret karşılığı bu modülü kullanabileceklerdir. Advanced paket kullanan müşterilerimiz modülü ücretsiz kullanabilecektir. Detaylar: https://www.tsoft.com.tr/eticaret_ilave_moduller.phpYazan:
Konu: Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme Modülü Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
26.04.2012