Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir

Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama motorlarında üst sıralarda görünme ve sitelerin hızlı açılması herkesin gündeminde olan iki önemli konu. Son zamanlardan Google arama motoru Tarayıcı Önbelleklemeyi de öncelikli veriler arasına aldı. Hem sitenin daha hızlı açılmasını sağlayan bu özellik hem de Google arama motorunda sitenin rakiplerine göre bir derece daha imtiyazlı olmasını sağlıyor.

Tarayıcı önbellekleme ziyaretçiler E-ticaret sitesini açtığında, resim, css ve js dosyalarını bir kere yükledikten sonra, tekrar sitenin başka sayfalarını gezerken veya aynı sayfaya tekrar geldiklerinde bu verileri tekrardan indirmemelerini sağlıyor. Bu sayede de site açılış süreleri daha da kısalıyor.

Her ikisi için de büyük fayda sağlayan bu özellik T-Soft E ticaret yazılımında geliştirilmiştir.

Tüm paketlerimizi kullanan müşterilerimiz bu özellikten faydalanabilmektedirler. Özelliği aktifleştirmeye gerek bulunmamaktadır. Yazılım standardı olarak tüm paketlerimizde aktiftir.

Not: Ayarlar bölümünde yer alan Ön Belleği Boşalt seçeneği ile bu geliştirmenin ilgisi bulunmamaktadır. Tarayıcı Önbellekleme dışında, sunucu tarafında da ayrıca bir önbellekleme yapılmaktadır. Yıllardır yazılım standardında bulunan bu özellik te sunucu tarafında sistemin hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

T-Soft ile E ticaret daha hızlı, e ticaret siteleri daha bulunabilir olmaya devam ediyor.

Yazan:
Konu: Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tarayıcı Önbellekleme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
12.04.2013