TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.

TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Türkiye'nin en büyük GSM ürünleri distribütörlerinden, General Mobile GSM ürünleri üreticisi, TELPA'nın ürünlerinin satışını yapan e-ticaret siteleri için, müşterilerin ödemelerinin doğrudan TELPA sanal posları üzerinden TELPA'da bulunan cari hesaplarına aktarılabileceği Sanal Pos Entegrasyonu geliştirilmiştir.

Bu entegrasyon sayesinde, KVK sanal poslarını kullanan e ticaret siteleri, ayrıca bankalar ile iletişime geçip, sanal pos almadan, TELPA'da bulunan tüm sanal posları kullanabilecekler, düşük oranlarla çok uygun taksit seçeneklerini müşterilerine sunabileceklerdir.

Aynı zamanda kendi sanal posu da bulunan e-ticaret siteleri, istedikleri zaman TELPA sanal poslarından, istedikleri zaman kendi poslarından ödemeleri alabileceklerdir.

TELPA sanal pos sistemi tamamen 3d secure alt yapısı ile çalışmaktadır. sistem 3d'siz çekimlere izin vermemektedir. Yapılan çekimler bayinin TELPA'daki hesaplarına alacak olarak aktarılmaktadır. Bayiler alacaklarına mahsuben GSM ürünleri ve aksesuarlarını B2b Sistemlerinden alabilmektedirler. Bayiye çekilen tutar geri nakit olarak ödenmemektedir.

Yazan:
Konu: TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; TELPA Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
24.05.2012