Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir

Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitesi üzerinde çalışma yapmak için zaman zaman siteyi müşterilerin erişimine kapatmak gerekebilmektedir.

E ticaret sitesi ilk açılırken sayfayı kaplayan küçük bir pencere ile müşterilere önemli mesajlar verilebilmektedir.

E-ticaret sitesinin ilk girişinde ana sayfanın açılması yerine bazı projelerde bir karşılama sayfası çıkması istenebilmekte, müşterinin bu sayfadan sonra ana sayfaya geçebilmesi sağlanabilmektedir. Intro sayfası adını verdiğimiz bu sayfaların yönetilebilmesi gerekmektedir.

Private Shopping projelerinde ziyaretçiyi karşılayan, üyeliğe özendirici sayfalar bulunmakta ve müşteriler kayıt sonrası bu sayfaları geçebilmektedir.

Bu sayfaların tamamı, Yönetim Panelinde Ayarlar / Yayınlanma Durumu başlığı altında bir araya getirilmiştir. Tek tıklama ile, istenen tercihin aktif veya pasif edilebilmesi sağlanmıştır.

Sayfalarda yapılan düzenlemelerin kolay gerçekleşebilmesi için, kod yazımından anlayan müşteriler için HTML olarak düzenleme imkanı sağlanmış, anlamayan müşteriler için Editör ile kolay düzenleme sayfası oluşturulmuştur. Ayrıca yapılan düzenlemelerin e-ticaret sitesinde aktif olmadan ve görünmeden önce yönetici tarafından incelenebilmesi için ön izleme imkanı sağlanmıştır.

Yazan:
Konu: Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Yayınlanma Durumu Sayfası Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
05.02.2013