Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir.

Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E Ticaret sitelerinin üst kısımları ziyaretçilerin siteye ilk girdiklerinde dikkatlerini çeken alanlardır, buralardaki esnek yönetim imkanı, e-ticaret sitesinin de başarısını artıracaktır.

T-Soft en iyi e ticaret yazılımı ile şablon yönetimini kullanarak sayfanın üst bölümünü tamamı ile farklılaştırmak zaten mümkün olabilmektedir, bununla beraber HTML kod yazma konusunda bilgi sahibi olmayan veya pratik düzenlemeye ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, üst bölümde 3 farklı menü yapısı geliştirilmiştir.

Kullanılan temaya göre bu menülerin tamamı bir fonksiyona sahip olabilmekle beraber sadece bir tanesi de işlev görebilmektedir.

Yukarıda yer alan resimde, bu menülerden ikisi kullanılmaktadır. Resimde Menü1 olarak görünen menü için bir kategori seçilirse, açılır pencere olarak bağlı alt kategorileri açılabilmekte, bir içerik sayfası seçilirse ona bağlı da içerik sayfaları varsa onlar da açılabilmektedir.

Menülerde, var olan kategoriler ve içerik sayfaları kolayca seçilebilmekle birlikte harici linkler de kolayca eklenebilmektedir.

Üst sekmeleri yönetmek için, Kategori / Üst Sekme bağlantısına tıklanır.

Aşağıdaki resimde yer alan üst sekme yönetim sayfası açılacaktır. Solda kutu içerisine alınan alanda menüler görülmektedir. alt resimdeki Menü1 ve Menü2 üst resimdeki işaretlenmiş olan Menü1 ve Menü2 olmaktadır.

Aşağıdaki resimde Yeni Sekme Ekle seçeneği işaretlenmiş ve sağda küçük pencere açılmış, bu pencereden sekme eklenmiştir.

açılır menülerden ve seçim alanlarından kolayca sitede yer alan kategoriler seçilmiş ve yeni bir menü olarak eklenmiştir.

Yeni geliştirdiğimiz özelliklerimizi duyurmaya hızla devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de yeniliklerimizi uygulayarak, sitelerinizin fonksiyonelliğini artırmaya davet ediyoruz. Sizin başarınız T-Soft'un başarısıdır.

Yazan:
Konu: Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Üst Kısımlarında 3 Farklı Yönetilebilir Menü Yapısı Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
02.02.2013