Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir

Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinin arama motoru optimizasyonu, müşterilerin çok kullanılan bağlantılara hızlı erişimi ve görsel bütünlük oluşturması noktasında son dönemlerde alt bölümleri önem kazanmaya başlamıştır.

Özel temalarda müşteri bazlı yapılan bu çalışmaların, tüm müşterilerimizi kapsaması için, sitelerin alt kısımları da, tema yönetimi kapsamına alınmıştır.

Tasarım / Tema Yönetimi / Gelişmiş Tema Yönetimi bölümünden Alt Kısım başlığı altında erişilebilecek bu alanda, müşteriler farklı temalar içerisinde beğendikleri görsel düzende sayfalarının alt kısımlarının görsel düzenini değiştirebilmektedirler.

Çok yakında bu bölüm ile ilgili yeni haberler müşterilerimiz ile paylaşılarak, etkin kullanımının daha fazla fayda getirmesi sağlanacaktır.

Eticaret T-Soft ile çok daha güzel

Yazan:
Konu: Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Site Alt Kısımlarının Görsel Tasarımı Yönetilebilir Hale Getirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
04.04.2013